Кількість вагонів із зерном, що рухаються до морських портів, зросла до понад 6,6 тис.
Наразі до морських портів прямує майже на 1 тис. вагонів із зерном більше, ніж тиждень тому, — 6 тис. 662 одиниці. Такі дані оприлюднив заступник директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерій Ткачов.
Фіксується зростання кількості вагонів із зерном, що рухаються в напрямку портів Великої Одеси, з 5746 до 6662 вагонів.
Упродовж тижня обсяг добового вивантаження вагонів із зерном в портах Великої Одеси коливається у діапазоні 900–1050 вагонів на добу. Середньодобовий показник становить 923 вагони на добу. За останній тиждень він збільшився на 18 одиниць.
Черга вагонів із зерном у напрямку порту Ізмаїл зросла на три одиниці — з 283 до 286 вагонів. При цьому показник вивантаження зменшився на дві одиниці — до 49 вагонів на добу.
«Зберігаються складнощі у підведенні вантажів до портів Великої Одеси та вивезенні порожніх вагонів через інфраструктурні обмеження (обмежена пропускна спроможність дільниці Подільськ—Роздільна—Одеса-Застава) та загального збільшення вантажопотоку в напрямку портів Великої Одеси (одночасно рухаються аграрні вантажі, вантажі ГМК та інші). Тож загальну переробну спроможність припортових станцій скориговано відповідно до провізної спроможності мережі на дільниці Подільськ—Роздільна», — зауважив Валерій Ткачов.
Окрім того, зростають обсяги передачі вагонів із зерном через західні прикордонні переходи.
Найбільше наразі передається до Румунії — 98,4 вагони із зерном на добу. Це на 3,4 одиниці більше порівняно із тижнем раніше.
На 2,5 вагона зросла передача через українсько-польські переходи. Щодоби через кордон прямують 92,5 вагони.
Обсяг передачі зерна до Словаччини зріс на шість вагонів — до 52,4 одиниці на добу. Водночас до Угорщини прямують 43,2 вагона на добу (порівняно з минулим тижнем зростання становить два вагони).
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом