Kernel створює організацію водокористувачів
Kernel у межах підтримки меліоративної реформи ініціював створення організацій водокористувачів (ОВК) — «Градизька» у Полтавській області та «Дмитрівська» на Черкащині.
Про це говориться у повідомленні компанії.
«Наше підприємство здійснює зрошення сільськогосподарських земель на площі 2823 га на Полтавщині та Черкащині, — зазначає керівник Придніпровського кластера Михайло Петров. — Поява ОВК сприятиме ефективному управлінню насосними станціями для вчасної подачі води на зрошення. Також завдяки ініціативі ми плануємо модернізувати застаріле енергозатратне насосно-силове обладнання, автоматизувати подачу води, провести гідроізоляцію підвідного каналу».
Перші кроки у напрямі організації ОВК у Придніпровському кластері Kernel були здійснені ще навесні 2023 року. Втілення ініціативи підтримали громадська спілка «Всеукраїнська Аграрна Рада» та Європейський банк реконструкції та розвитку. Так, у межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Україна: підтримка розвитку організацій водокористувачів» були профінансовані роботи з проведення інвентаризації меліоративних мереж, а також інші юридичні роз’яснення, необхідні для створення та ефективного функціонування ОВК «Градизька» та «Дмитрівська».
Для довідки: Kernel до війни був найбільшим у світі виробником та експортером соняшникової олії, провідним виробником та постачальником сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. Вертикально інтегрована структура компанії будується на тісно пов’язаних між собою бізнес-сегментах: виробництво, експорт та внутрішні продажі соняшникової олії; високотехнологічне рослинництво; експорт зернових культур; надання послуг зі зберігання та перевалки зерна на елеваторах та портових терміналах.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом