Кернел повернувся до обслуговування боргу за довгостроковими кредитами за первинними графіками
Агрохолдинг Kernel зумів домовитися в січні-квітні 2024 року про вихід їхніх Waiver Letters (листи про відмову від зобов’язань) із кредиторами за довгостроковими лініями, укладеними після початку повномасштабної агресії РФ, та повернення до обслуговування боргу згідно з початковими графіками погашення.
У повідомленні холдингу на Варшавській фондовій біржі сказано, що це надасть групі додаткових можливостей для належного управління своєю діяльністю з максимально можливою ефективністю.
Агрохолдинг вказує, що це стало можливим після стабілізації з жовтня 2023 року обсягу продажу та експорту із глибоководних морських портів через створений ВМС України тимчасовий чорноморський коридор для комерційного судноплавства. Компанія нагадала, що завдяки цьому наприкінці грудня 2023 року вона ухвалила рішення про погашення довоєнних короткострокових кредитних ліній, включно з Natixis PXF Facility і ING PXF Facility.
“Станом на дату цього оголошення за єврооблігаціями не настало жодного потенційного випадку дефолту або події дефолту”, – сказано у повідомленні.
Kernel нагадав, що Waiver Letters були також підписані щодо кредитних ліній Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Європейського інвестиційного банку (ЄІБ). Спочатку вони укладалися на період до 30 червня 2023 року, а потім за кілька разів продовжувалися до 30 червня 2024 року.
Компанія зазначила, що ситуація в Україні залишається вкрай невизначеною, і група продовжує стикатися зі складними умовами діяльності. Звичайні бізнес-процеси Kernel час від часу порушуються через блокаду портів Чорного моря і постійні обстріли портової інфраструктури.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом