Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат побудує власний причал на Дунаї для перевалки зерна
Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат на земельній ділянці площею майже 2,4 гектара за межами Старої Некрасівки Саф’янівської громади має намір побудувати причал з відповідною інфраструктурою з метою їх подальшої експлуатації для збільшення обсягу перевантаження та зберігання зернових, навалювальних та генеральних вантажів. Перед цим Саф’янівська сільська рада повинна розробити детальний план території, що фінансуватиме підприємство, та провести громадські слухання.
Про це йдеться у відповідному проєкті рішення Саф’янівської сільської ради, що розглядалося на сесії 29 березня, передає інформаційна агенція «Юг.Today».
За словами керівника управління земельних ресурсів громади Костянтина Чумаченка, ця земельна ділянка знаходиться на території Ізмаїльського целюлозно-картонний комбінату, біля берегової зони Дунаю.
«Сьогодні на всі дунайські порти розповсюджується відповідна державна програма, в рамках якої вони працюють як зерноперевальні. Тому Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України надає дозвіл на розміщення нових причалів вздовж Дунаю з урахуванням того, що їх можна буде задіяти для перевалки зерна. У целюлозно-картонного комбінату буде перший причал, тому й потрібно розробити детальний план території», – пояснив Костянтин Володимирович.
В обґрунтуваннях детального плану зазначається, що встановлення ним видів функціонального та цільового призначення територій надає можливість власникові земельної ділянки зміни цільового призначення з ведення особистого селянського господарства на розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель, споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. Стимулювання економічної активності та створення відкритих умов для діяльності бізнесу завдяки визначенню нових територій під підприємницьку діяльність призведе до залучення інвестицій у розвиток інфраструктури та зростання фінансової потужності. Розміщення нової забудови з дотриманням будівельних норм, державних стандартів і правил не створюватиме негативного впливу на довкілля та здоров’я населення.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом