Імпорт рослинної олії до Індії знизиться на 6% у новому маркетинговому році – прогноз
Імпорт рослинної олії до Індії, ймовірно, знизиться на 6% у новому маркетинговому році, що починається в листопаді, через вищі перехідні запаси олійних культур з поточного року, повідомив у середу провідний представник галузі.
Індія, найбільший у світі імпортер рослинних олій, ймовірно, придбає 15,6 млн тонн рослинних олій у 2023-2024 році порівняно з 16,6 млн поточного року станом до 31 жовтня 2023 року, повідомив Сандіп Баджорія, генеральний директор Sunvin Group , що базується в Мумбаї брокерської та консалтингової фірми з продажу олії.
Країна, ймовірно, імпортує 9,5 мільйонів тонн пальмової олії наступного року проти 10 мільйонів у 2022-2023 роках, заявив він на глобальній конференції з рослинних олій у Мумбаї.
Раніше цього місяця агенція Reuters повідомила, що індійські олійно-переробні заводи імпортували понад 1 мільйон тонн пальмової олії в серпні – другий місяць поспіль більш високих закупівель для створення запасів до фестивального сезону, який розпочнеться наступного місяця.
Індія закуповує пальмову олію переважно в Індонезії, Малайзії та Таїланді. Імпортує соєву та соняшникову олію з Аргентини, Бразилії, Росії та України.
Індія, ймовірно, придбає 3,2 мільйона тонн соєвої олії у 2023-2022 роках проти 3,5 мільйонів у 2022-2023 роках, повідомив Баджорія.
За його словами, закупівлі соняшникової олії очікуються на рівні 2,9 мільйона тонн у 2023-2022 роках, порівняно з 3,1 мільйона тонн цього року.
Баджорія заявив, що перехідні запаси у розмірі від 1,2 до 1,5 мільйона тонн соєвих бобів і від 1,2 до 1,4 мільйона тонн ріпаку допоможуть скоротити імпорт овочів наступного року.
Імпортні запаси, які все ще застрягли в портах, також збільшать місцеві постачання, знизивши імпорт наступного року, сказав він.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом