Імпорт пальмової олії до Індії у червні зросте на 46% порівняно з місяцем раніше
Імпорт пальмової олії до Індії у червні зросте на 46% порівняно з місяцем раніше до найвищого рівня за три місяці, оскільки покупці скористалися падінням цін до найнижчого рівня за 28 місяців, щоб збільшити закупівлі, повідомили Reuters дилери.
Відновлення обсягів закупівель з боку найбільшого у світі імпортера рослинної олії надасть підтримку ф’ючерсам на малайзійську пальмову олію та допоможе провідним виробникам Індонезії та Малайзії скоротити запаси.
Імпорт пальмової олії до Індії зріс до 640 000 тонн у червні порівняно з 439 173 тоннами у травні, згідно з середніми оцінками дилерів.
Імпорт у травні був найнижчим з лютого 2021 року, оскільки в останні кілька місяців тропічна олія почала торгуватися з премією до соєвої та соняшникової олії, що спонукало покупців перейти на дешевші м’які олії.
Нещодавня корекція цін знову зробила пальмову олію конкурентоспроможною і спонукала покупців збільшити закупівлі для червневих поставок, сказав Раджеш Патель, керуючий партнер GGN Research, трейдера та брокера з харчових олій.
Чутливі до ціни азіатські покупці зазвичай покладаються на пальмову олію через низьку вартість та швидку доставку.
За словами дилерів, імпорт соєвої олії до Індії у червні зросте на 40% порівняно з попереднім місяцем до 445 тисяч тонн.
Покупці збільшили закупівлі соєвої олії в травні для поставок у червні, оскільки тоді пальмова олія продавалася з премією, сказав Сандіп Баджорія, генеральний директор Sunvin Group, брокерської та консалтингової фірми з рослинних олій.
Очікується, що імпорт олії до країни в червні скоротиться на 19% порівняно з попереднім місяцем до 240 000 тонн, повідомили дилери.
Індія закуповує пальмову олію переважно в Індонезії, Малайзії та Таїланді, а соєву та соняшникову олію імпортує з Аргентини, Бразилії, Росії та України.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом