Імпорт олії в Індію скоротиться в 2023/24 МР
За словами Судхакара Десаї, президента Індійської асоціації виробників рослинної олії (IVPA), імпорт олії в 2023-24 МР (листопад-жовтень) складе близько 16,20 млн. тонн.
Виступаючи на конференції з глобальної економіки та маркетингу Міжнародного конгресу та виставки пальмової олії (PIPOC) 2023 у Куала-Лумпурі в Малайзії, він сказав, що імпорт пальмової олії протягом 2023-24 олійного року, як очікується, досягне 9 млн тонн, а рідких олій – близько 7,12 млн тонн.
Десаї прогнозує, що виробництво пальмової олії в Малайзії може збільшитися до 18,85 млн. тонн протягом року з 18,61 млн. тонн у попередньому році, збільшившись на 240 000 тонн. Очікується, що виробництво в Індонезії залишиться стабільним на рівні 49,26 млн. тонн.
За його словами, у той час як у Малайзії запаси збільшаться приблизно на 2,7 млн тонн, очікується, що ринок перейде до скорочення кінцевих запасів до квітня-травня 2024 року.
У своєму прогнозі цін на пальмову олію Десаї сказав, що Bursa Malaysia Derivatives (BMD) коливатиметься в діапазоні 3600-3900 малайзійських рингітів протягом наступних трьох місяців. Він також натякнув на можливість зростання цін до 4200 малайзійських рингітів до березня через погіршення ситуації на складах, особливо в Малайзії.
Зростання завдяки низьким цінам
Говорячи про величезне зростання імпорту олії до Індії, він сказав, що імпорт досяг рекордних 16,9 млн тонн протягом 2022-23 років. Це значне зростання після дворічного спаду зумовлювалося привабливими низькими цінами на ринку, які не тільки призвели до значного збільшення запасів, але й стимулювали значне зростання споживання.
Прогнозуючи нормальне зростання споживання приблизно на 2,8% у 2023-24 році, Десаї сказав, що загальне споживання може досягти рівня 25,20 млн. тонн. Це вплине на динаміку індійського ринку та його сильний вплив на світовий ринок рослинних олій.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом