Імпорт американської сої до Китаю прискорився у травні, збільшившись на 156% порівняно з роком раніше
Імпорт сої до Китаю зі США прискорився у травні, збільшившись на 156% порівняно з роком раніше, як показали дані у четвер, в той час як постачання з Бразилії скоротилися вперше цього року через повені в цій південноамериканській країні.
Найбільший у світі покупець сої імпортував 1,27 мільйона тонн олійних культур із США минулого місяця порівняно з 494 103 тоннами того ж місяця роком раніше, згідно з даними Головного митного управління.
Це все ще набагато менше, ніж імпорт із Бразилії (8,8 млн. тонн), що становить більшу частину з 10,22 млн. тонн соєвих бобів, імпортованих Китаєм у травні, повідомляє oilworld.ru з посиланням на Рейтер.
Продажі американської сої до Китаю цього року були млявими, оскільки трейдери скористалися дешевшою та ряснішою бразильською соєю.
Проте кількість прибулих у травні з Бразилії впала на 19% порівняно з роком раніше.
Сезон збирання врожаю сої в Бразилії, який розпочався приблизно в березні, майже завершився, повідомило минулого тижня національне агентство з рослинництва цієї країни.
Агентство трохи знизило прогноз виробництва сої у Бразилії після того, як безпрецедентний дощ у південній частині країни пошкодив частину врожаю.
Ціни на сою знизилися з 6-тижневого максимуму, але проблеми з урожаєм у Бразилії обмежують падіння
За січень-травень постачання з Бразилії склали 24,71 млн. тонн, що на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Загальний обсяг постачань із США за перші п’ять місяців року становив 10,85 млн тонн, що на 34% менше, ніж попереднього року, свідчать дані. Китай імпортував 212492 тонни соєвих бобів з Аргентини за п’ятимісячний період, хоча дані показали відсутність поставок у травні.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом