Група Time інвестувала 280 млн грн у заводи з переробки проса та кукурудзи
Інвестиційна група Time завершує будівництво заводу з переробки проса, в який інвестувала понад 100 млн грн, та заводу з переробки кукурудзи у крупу та борошно, в який також інвестувала 180 млн грн.
За словами засновника інвестгрупи, екс-голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка, Time також проводить тендер з реалізації проєкту з переробки картоплі.
Як розповів Юрій Ткаченко, кілька років тому правління інвестиційної групи ухвалило рішення про будівництво заводу з переробки кукурудзи на базі ТОВ “Золотоніський бекон” (Черкаська обл.). Планова потужність заводу – 100 тис. тонн кукурудзяної крупи та борошна. На ньому встановлено обладнання турецької компанії Tanis Milling Technologies, на якому працюють провідні переробники Туреччини.
Для забезпечення його роботи та зберігання зерна збудовано зерносховище потужністю близько 16 тис. тонн, інвестиції в який склали 26,88 млн. грн.
Продукція підприємства призначена для потреб інвестгрупи, реалізації на внутрішньому ринку й у експорту. Завод увійде до трійки найбільших в Україні. Його запуск заплановано на 2024 рік.
“Золотоніський бекон” також виступив засновником нового сучасного, екологічного та потужного в Україні підприємства з переробки проса у пшоно ТОВ “Грунвег”. У проєкті використано 80% обладнання, виготовленого вітчизняними виробниками, зокрема ТОВ “Сокіл” (Харків), OLIS (Одеса), ТОВ “Хорольський механічний завод” (Полтава). Решту поставив провідний світовий виробник обладнання для переробки Buhler.
Інвестгрупа Time була створена у 2021 році. Її аграрний напрям охоплює земельний банк у 10 тис. га, на яких працюють ТОВ “Золотоніський бекон” (понад 40 тис. голів стада свиней і понад 2,5 тис. голів дійного стада корів), ТОВ “Воля” (спеціалізується на вирощуванні картоплі та овочів відкритого ґрунту), ТОВ “Золотоніські сади” (інтенсивне садівництво). Група володіє свинокормовим цехом продуктивністю 8 тис. тонн/рік, картоплесховищем на 12 тис. тонн, зерносховищем на 16 тис. тонн.
Бенефіціарами групи є брати Юрій і Радислав Ткаченки, а також брати Фрунзе і Андранік Казаряни, кожному з яких належить по 25% акцій групи.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом