Ф’ючерси на зерно та сою в Чикаго закрилися зростанням у середу
Ф’ючерси на зерно в Чикаго закрилися зростанням у середу після неоднозначного дня, пов’язаного із невизначеністю продовження “зернової угоди”.
“Ми побоюємося, що ринок може недооцінювати ризик зриву переговорів”, – кажуть аналітики Commerzbank.
«Наскільки важливим став морський коридор для зерна для України, видно із проблем, з якими вона стикається під час експорту зерна суходолом», повідомляє Рейтер.
Ф’ючерси на сою та кукурудзу також виросли, відновивши позиції, втрачені раніше на сесії, на тлі небувалого врожаю сої у Бразилії та прогнозованих погодних умов у США.
Ціни на пшеницю отримали підтримку від останніх суперечок за згодою.
“Сьогодні це підтримало ринок пшениці і трохи кукурудзи”, – сказав Джек Сковіл, аналітик Price Futures Group в Чикаго, повідомляє Рейтер.
Країни Східного Європейського Союзу, розташовані поряд з Україною, закликали вжити заходів щодо стримування потоків дешевшого українського зерна на свої ринки.
Найактивніший контракт на пшеницю на товарній біржі Чикаго (CBOT) подорожчав на 5-1/2 цента за ціною 6,79-1/2 долара за бушель.
Соєві боби подорожчали на 7 центів за $15,04-1/4 за бушель, а кукурудза закрилася на 5 центів вище за $6,56 за бушель.
Ринки розраховували на щотижневий звіт Міністерства сільського господарства США з експортних продажів у четвер.
Виробництво сої в Аргентині впаде до 23-річного мінімуму, а виробництво кукурудзи до п’ятирічного мінімуму через посуху, заявило у вівторок Міністерство сільського господарства США (USDA), різко знизивши прогнози врожаю в Аргентині.
Міністерство сільського господарства США збільшило свій прогноз врожаю сої в Бразилії до нового рекорду, зберігши при цьому свій прогноз збільшення виробництва кукурудзи цього сезону.
“Скачок виробництва в Бразилії частково компенсував різке падіння виробництва в Аргентині”, – заявила дослідницька компанія Hightower, повідомляє Рейтер.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом