Ф’ючерси на соєві боби у Чикаго знизилися у вівторок після досягнення максимальної ціни у грудні
Ф’ючерси на соєві боби торгової біржі Чикаго впали у вівторок після досягнення максимальної ціни в грудні, оскільки трейдери оцінили ризики, пов’язані з несприятливою погодою для врожаю в Бразилії.
Ф’ючерси на пшеницю та кукурудзу виросли.
Трейдери продовжують уважно стежити за погодою у Бразилії, оскільки вона є найбільшим у світі постачальником сої та конкурує зі США за експортний бізнес. Спека та посуха завдали збитків посівам у північних та центральних районах.
Цього тижня очікується ще спекотніша погода, хоча втрати врожаю не є загальними, сказав Арлан Судерман, головний економіст із сировинних товарів брокерської компанії StoneX.
“Прогноз на цей тиждень мало що дає надій фермерам у посушливих районах центрально-західної Бразилії”, – сказав Судерман. «Деякі фермери зазнали суттєвих втрат, але неподалік них урожай виглядає добре», повідомляє Рейтер.
Зниження оцінок урожаю в Бразилії «поки не є настільки значним, щоб вимагати збільшення експорту до США», сказав він.
Міністерство сільського господарства США в щоденному повідомленні підтвердило продаж 198 000 тонн соєвих бобів США в невідомі місця призначення. Це була п’ята сесія поспіль, на якій Міністерство сільського господарства США повідомило про щоденні продажі до Китаю або невідомі напрямки.
“Така хороша динаміка продажів посилюється побоюваннями з приводу погіршення потенційної врожайності в Бразилії, де погодні умови цього тижня здаються несприятливими”, – заявили в консалтинговій компанії Agritel.
Найбільш активні соєві боби CBOT подешевшали на 14 центів до $13,22 за бушель до 18.00 за Грінвічем. Раніше контракт піднявся до найвищого рівня з 30 листопада і становив $13,44.
Втрати на енергетичних ринках чинили тиск на ф’ючерси на сою та соєву олію, повідомив брокер.
Пшениця CBOT виросла на 16 центів до $6,25-1/2 за бушель після зростання минулого тижня завдяки продажам американської м’якої червоної озимої пшениці до Китаю. Спекулянти тримають короткі позиції над ринком.
“Вчора ми вперше за довгий час не продавали пшеницю”, – сказав Джим Герлах, президент брокерської компанії A/C Trading. «Сьогоднішні дії змушують мене думати, що можливо так воно і є», повідомляє Рейтер.
Ціна кукурудзи CBOT зросла на 4,5 цента до 4,86 долара за бушель.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом