Ф’ючерси на соєві боби CBOT виросли у п’ятницю
Ф’ючерси на соєві боби торгової біржі Чикаго виросли в п’ятницю на тлі дощового прогнозу, що викликав стурбованість в одних регіонах і послабив побоювання з приводу спеки в інших.
Липневі соєві боби CBOT зросли на 5-1/4 цента до $11,60-1/2 за бушель, торги соєвого шроту CBOT закрилися зростанням на 4,20 долара до 361,80 долара за коротку тонну. Липневі торги соєвою олією CBOT закрилися зі зниженням на 0,03 цента до $43,94 цента за фунт.
За тиждень липневі ціни на сою впали на 19-1/4 центи після зростання попереднього тижня.
Міністерство сільського господарства США повідомило, що чистий експортний продаж соєвих бобів старого врожаю за тиждень, що завершився 13 червня, склали 556 500 метричних тонн, що відповідає оцінкам аналітиків від 375 000 до 850 000 тонн.
На думку аналітиків, опади пом’якшили деякі побоювання щодо аномальної спеки в деяких частинах Кукурудзяного поясу, але вони можуть призвести до повеней на півночі Середнього Заходу та в районах вирощування сої.
Пшениця знижувалася, оскільки ринок відреагував на надзвичайно швидке збирання зимового врожаю в США, а також на переглянуті оцінки врожаю цього тижня в росії та Аргентині, що вказує на те, що світові поставки продовжують залишатися сильними.
Ціни впали, незважаючи на опубліковані в четвер дані Міністерства сільського господарства США з експорту, що показують, що чистий експортний продаж пшениці зі США за тиждень, що завершився 13 червня, склали 589 700 метричних тонн для відвантаження в 2024/25 маркетинговому році, що перевищує торгові оцінки на 200 000-500 000 тонн.
Липнева пшениця у Чикаго подешевшала на 11-1/4 цента до $5,61-1/2 за бушель. За тиждень котирування впало на 51-1/2 цента, що стало четвертим тижневим зниженням.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом