Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії в п’ятницю показали друге тижневе зростання поспіль
Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії в п’ятницю показали друге тижневе зростання поспіль, чому сприяли сильніші конкуруючі рослинні олії, незважаючи на слабкі дані щодо експорту.
На момент закриття ринку в п’ятницю еталонний контракт на пальмову олію з постачанням у листопаді на Малайзійській біржі деривативів Бурса зріс на 8,2 ринггіти, або 2,11%, до 3963 ринггітів ($854,46) за метричну тонну.
За тиждень контракт зріс на 2,38%, збільшившись на 4,1% порівняно з минулим тижнем.
За словами трейдера з Куала-Лумпура, спекотна та суха погода в США, яка, ймовірно, призведе до скорочення виробництва сої, а також можливий попит з боку Китаю наступного тижня підтримують ціну.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 2,51%, а контракт на пальмову олію зріс на 1,2%. Ціни на соєву олію на торговій біржі Чикаго (CBOT) зросли на 1,38%.
На пальмову олію впливають зміни цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Експорт малайзійських продуктів з пальмової олії за період з 1 по 25 серпня знизиться на 4,3% -7,8% порівняно з періодом з 1 по 25 липня, повідомили у п’ятницю незалежна інспекційна компанія AmSpec Agri Malaysia та сюрвеєрська компанія Intertek Testing Services.
Експорт пальмової олії Індонезії, включаючи продукти переробки, у червні становив 3,45 млн тонн, тоді як запаси до кінця червня становили 3,69 млн тонн, свідчать дані Індонезійської асоціації пальмової олії.
(1 долар = 4,6380 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом