Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії практично не змінилися у вівторок
Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії практично не змінилися у вівторок, оскільки зростання цін на харчові олії в Даляні було компенсовано зміцненням ринггіту та слабким попитом у Китаї.
Еталонний контракт на пальмову олію з постачанням у травні на біржі деривативів Малайзії Бурси втратив 2 ринггіти, або 0,05%, до 4133 ринггітів ($884,06).
Контракт торгувався вище на тлі сприятливих даних щодо обсягу виробництва в Малайзії за лютий, а також бичачого імпульсу від ф’ючерсів на олії в Даляні, сказав Анілкумар Багані, керівник досліджень брокера олії в Мумбаї Sunvin Group, повідомляє Рейтер.
«Однак сильніший малайзійський рінггіт та відсутність покупок з боку ключового покупця Китаю обмежили темпи зростання пальмової олії», – сказав Багані.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 0,92%, а контракт на пальмову олію – на 1,08%. Ціни на соєву олію на торговій біржі Чикаго знизилися на 0,58%.
На пальмову олію впливають зміни цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Запаси пальмової олії в Малайзії наприкінці лютого скоротилися до найнижчого рівня за сім місяців, оскільки виробництво досягло 10-місячного мінімуму, що компенсувало уповільнення експорту.
Запаси наприкінці лютого впали на 5% порівняно з січнем до 1,92 млн тонн, виробництво сирої пальмової олії знизилося на 10,18% до 1,26 млн тонн, а експорт упав на 24,75%, показали дані галузевого регулятора Малайзійського поради з пальмового масла.
Малайзійський рінггіт, виріс на 0,13% по відношенню до долара, що зробило товар дорожчим для покупців, які володіють іноземною валютою.
Експорт малайзійських продуктів з пальмової олії з 1 по 10 березня зріс на 6,8% порівняно з тим же періодом місяцем раніше, повідомила сюрвеєрська компанія Intertek Testing Services.
Інший сюрвеєр, AmSpec Agri Malaysia, повідомив, що експорт за той же період зріс на 6,2% порівняно з місяцем раніше.
(1 долар = 4,6750 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом