Ф’ючерси на пальмову олію у Малайзії виросли другу сесію у середу
Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії зросли другу сесію в середу, при цьому зростання цін на харчові масла, що конкурують, підтримало ринок, хоча низькі обсяги торгів обмежили зростання.
Базовий контракт на пальмову олію з постачанням у березні на Малайзійській біржі деривативів Бурси зріс на 3 ринггіти, або 0,08%, до 3766 ринггітів (813,92 долара США) на момент закриття торгів.
Ринок відкрився трохи вищим завдяки сирій нафті та зростанню в Даляні, проте торги були млявими і коливалися в межах від 3775 до 3785 ринггітів, повідомив трейдер з Куала-Лумпура.
«Торги були млявими, оскільки більшість гравців все ще перебувають у відпустці», повідомляє Рейтер.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні подорожчав на 1,29%, а контракт на пальмову олію – на 1,56%. Ціни на соєву олію на торговій біржі Чикаго зросли на 0,21%.
На пальмову олію впливають зміни цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Ціни на нафту стабілізувалися в середу після сильного зростання напередодні, оскільки інвестори стежили за розвитком подій у Червоному морі, при цьому деякі великі відправники вантажу відновили прохід по торговому маршруту, незважаючи на напади і ширшу напруженість на Близькому Сході.
Слабкі ф’ючерси на сиру нафту роблять пальму менш привабливим варіантом сировини для біодизельного палива.
Ринггіт зріс на 0,15% до долара, що зробило товар дорожчим для покупців, які володіють іноземною валютою.
За даними дослідницьких компаній Intertek Testing Services та AmSpec Agri Malaysia, експорт малазійських продуктів з пальмової олії в період з 1 по 25 грудня, за оцінками, знизився на 4-16% порівняно з попереднім місяцем.
Згідно з циркуляром, опублікованим на веб-сайті Малайзійської ради з пальмової олії, Малайзія зберегла січневе експортне мито на сиру пальмову олію на рівні 8% і підвищила базову ціну.
(1 долар = 4,6270 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом