Ф’ючерси на пальмову олію у Малайзії виросли другу сесію поспіль у середу
Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії зросли другу сесію поспіль у середу, оскільки попит з боку найбільших покупців в Індії та Китаї, а також зростання цін на конкуруючі контракти у Даляні підтримали ринок.
Базові контракти на пальмову олію з постачанням у серпні, на біржі деривативів Малайзії зросли на 73 ринггіти, або на 1,84%, до 4033 ринггітів ($857,72) за метричну тонну.
За словами Мітеша Саї (Mitesh Saiya), торгового менеджера Kantilal Laxmichand & Co, що базується в Мумбаї, високий попит з боку ключових напрямків – Індії та Китаю, а також підтримка з боку конкуруючих соняшникової та соєвої олій привели до зростання цін на пальмову олію. Малайзії до 4000 ринггітів.
“Найближчими тижнями ми можемо побачити, що контракт досягне діапазону в 4150 ринггітів”, – сказав Сая.
Експорт пальмової олії з Малайзії з 1 по 25 травня зріс на 2,4-3,1% порівняно з попереднім місяцем, згідно з даними компанії Intertek Testing Services, яка займається перевіркою вантажів, та незалежної інспекційної компанії AmSpec Agri Malaysia.
За даними LSEG, інспектор із вантажного нагляду Societe Generale de Surveillance оцінив експорт у 949 451 тонну порівняно з 931 938 тоннами місяцем раніше.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 1,02%, а контракт на пальмову олію СРО додав 1,55%. Ціни на соєву олію на торговій біржі Чикаго зросли на 0,48%.
На пальмову олію впливає динаміка цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Ціни на нафту зросли в середу на очікуваннях, що великі виробники продовжать скорочення виробництва на зустрічі ОПЕК у неділю і що споживання палива почне зростати з початком літнього сезону пікового попиту. Вищі ф’ючерси на сиру нафту роблять palm більш привабливим варіантом для біодизельного палива.
Ринггіт знизився на 0,21% по відношенню до долара, що зробило товар менш дорогим для покупців, які володіють іноземною валютою.
(1 долар = 4,7020 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом