Ф’ючерси на пальмову олію у Малайзії продовжили зниження у четвер
Ф’ючерси на пальмову олію в Малайзії продовжили зниження до п’ятої сесії поспіль у четвер, що стало найдовшою смугою невдач з середини вересня, відображаючи слабкість конкуруючих харчових олій та сирої нафти, але слабший рінггіт обмежив втрати.
Еталонний контракт на пальмову олію з постачанням у лютому на Малайзійській біржі деривативів Бурса втратив 20 ринггітів, або 0,54%, і закрився на рівні 3699 рінггітів ($791,74) за метричну тонну.
Раніше того ж дня контракт досяг найнижчого рівня за понад шість тижнів – 3641 ринггіт за метричну тонну, перш ніж компенсувати деякі втрати.
“Зовнішній ринок відновлювався після попередніх втрат, і ринок перепродано, тому відбувся деякий корекційний відстриб”, – повідомив Reuters трейдер з Куала-Лумпура, додавши, що слабкість малайзійського ринггіту надала деяку підтримку.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні DBYcv1 впав на 0,9%, а контракт на пальмову олію – на 1,06%. Ціни на соєву олію на торговій біржі Чикаго зросли на 1,42%.
На пальмову олію впливають зміни цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Малайзійський ринггіт, торгова валюта контракту, послабився на 0,13% по відношенню до долара США, що зробило пальмову олію привабливішою для власників іноземної валюти.
Індонезія продовжить обов’язкове змішування 35% біодизелю у 2024 році і зробить 13,41 мільйона кілолітрів біодизелю наступного року, що трохи перевищує 13,15 мільйона кілолітрів, виділених на 2023 рік.
Пальмова олія на європейському ринку рослинних олій дешевшала третій день поспіль у середу за зниженням ф’ючерсів на малайзійську пальмову олію. Ціни на пальмову олію, що запитуються, не змінилися і знизилися на 17,50 долара за тонну.
Ціна пальмової олії може впасти в діапазон 3630-3640 ринггітів за метричну тонну, як показують корекція та прогнозний аналіз, повідомив технічний аналітик Reuters Ван Тао.
(1 долар = 4,6720 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом