Ф’ючерси на пальмову олію Малайзії продемонстрували відскок та виросли на закритті середовища
Ф’ючерси на пальмову олію Малайзії продемонстрували відскок і виросли на закритті середовища, хоча зниження експорту та зміцнення рінггіту обмежили зростання.
Базовий контракт на пальмову олію з постачанням у січні на Малайзійській біржі деривативів Бурси зріс на 15 ринггіт, або 0,4%, до 3682 ринггітів (770,78 долара США) за метричну тонну на момент закриття.
За даними незалежної інспекційної компанії AmSpec Agri Malaysia та Intertek Testing Services, опублікованими в середу, експорт малазійських продуктів з пальмової олії за період з 1 по 25 жовтня, за оцінками, впав на 1,1-3,1% порівняно з місяцем раніше.
Незважаючи на оголошення Китаю про податково-бюджетне стимулювання, перспективи попиту на харчову олію залишаються складними через слабку рентабельність переробки та достатні поставки рослинної олії, сказав Мітеш Сайя, торговий менеджер Kantilal Laxmichand & Company в Мумбаї, повідомляє Рейтер.
Існуючий надлишок рослинної олії перешкоджає повному відновленню, а заходи фінансового стимулювання виявилися недостатніми для суттєвого зміцнення ринку, додав Сайя.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні впав на 1%, а контракт на пальмову олію – на 1,2%.
Ціни на соєву олію на торговій біржі Чикаго зросли на 0,8%.
Малайзійський рінггіт зміцнився на 0,1% по відношенню до долара. Більш сильний рінггіт робить пальмову олію менш привабливою для власників іноземної валюти.
Нафтова марка Brent у середу трималася понад 88 доларів, оскільки побоювання щодо ескалації війни на Близькому Сході компенсували побоювання з приводу попиту, спричинені похмурими економічними перспективами в Європі. Базові ціни падали на кожній із трьох попередніх сесій.
(1 долар = 4,7770 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом