Ф’ючерси на малазійську пальмову олію продовжили зниження в середу
Ф’ючерси на малазійську пальмову олію продовжили падіння в середу, оскільки запаси зросли до чотиримісячного максимуму в червні, а також через слабкість соєвої олії, хоча зростання експорту в липні обмежило падіння.
Еталонний контракт на пальмову олію з постачанням у вересні на біржі деривативів Bursa Malaysia знизилися на 41 ринггіт, або на 1,04%, до 3918 ринггітів (833,97 дол. США) за тонну після втрати 2% у вівторок.
“Запаси пальмової олії зростають, тоді як ціни на інші харчові олії падають”, – сказав трейдер з Мумбаї.
“Це ускладнює завдання виробників, оскільки вони не можуть скоротити запаси, не пропонуючи знижок, щоб конкурувати з соєвою та соняшниковою олією”, повідомляє Рейтер.
За даними, опублікованими галузевим регулятором, запаси пальмової олії в Малайзії на кінець червня зросли на 4,35% до 1,83 млн тонн порівняно з попереднім місяцем.
Виробництво сирої пальмової олії в червні скоротилося на 5,23% порівняно з травнем до 1,62 млн тонн, тоді як експорт пальмової олії впав на 12,82% до 1,21 млн тонн, повідомила Малазійська рада з пальмової олії. MPOB).
Ф’ючерси на соєву олію у США впали на 0,22% після втрати 4% у вівторок. Найактивніші ф’ючерси на соєву олію у Китаї впали на 3% у середу.
На пальмову олію впливає динаміка цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Нещодавня корекція цін стимулює попит з боку чутливих до цін ринків, таких як Індія та Китай, що відображається в експорті за першу декаду липня, повідомив трейдер із Нью-Делі.
Експорт малайзійської продукції з пальмової олії за період з 1 по 10 липня зріс на 82,1% до 85,9% порівняно з місяцем раніше, повідомили у середу вантажні інспектори.
Очікується, що ціни на сиру пальмову олію продовжать підтримуватися жорсткішими умовами виробництва та високим попитом з боку найбільших покупців Індії та Китаю, повідомило державне агентство Малайзійська рада з пальмової олії (MPOC).
(1 долар = 4,6980 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом