Ф’ючерси на малазійську пальмову олію закрилися зростанням п’яту сесію поспіль
Ф’ючерси на малазійську пальмову олію закрилися зростанням, збільшившись у вівторок до п’ятої сесії поспіль, чому сприяли побоювання щодо слабкого виробництва та відстеження зростання цін на конкуруючі олії.
Еталонний контракт на пальмову олію з постачанням у вересні на біржі деривативів Bursa Malaysia зросли на 111 ринггітів, або на 2,79%, до 4090 ринггітів (867,08 дол. США) за метричну тонну на закритті.
“Ф’ючерси реагують на інтерес покупців пальмової олії з Даляня на тлі прогнозу зниження виробництва цього місяця”, – сказав трейдер з Куала-Лумпура.
Прогнозується, що виробництво в Малайзії з 1 по 20 червня скоротиться на 6,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року, повідомляють трейдери та аналітики з посиланням на дані Малайзійської асоціації виробників пальмової олії.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні зріс на 2,11%, а контракти на пальмову олію зросли на 2,75%. Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго зросли на 0,98%.
На пальмову олію впливає динаміка цін на родинні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
Компанія Societe Generale de Surveillance (SGS) оцінює експорт малазійської продукції з пальмової олії в червні в 1202864 тонни, що більше, ніж 1161370 тонн, відвантажених у травні.
За оцінками AmSpec Agri, експорт скоротився на 15,4% до 1188180 тонн.
Тим часом, за даними метеорологічного департаменту, у липні в Індії, швидше за все, випаде більше норми опадів, ніж у червні, що зберігає можливість збільшення обсягів сільськогосподарського виробництва та економічного зростання у третій за величиною економіці Азії.
Ціни на нафту у вівторок практично не змінилися, торгуючись поблизу двомісячних максимумів, досягнутих на попередній сесії, на тлі очікувань зростання попиту в літній сезон та можливих перебоїв із поставками через ураган Берил.
Вищі ф’ючерси на сиру нафту роблять пальмове масло більш привабливим варіантом сировини для біодизеля.
(1 долар = 4,7170 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом