Ф’ючерси на малайзійську пальмову олію знизилися у четвер
Ф’ючерси на малайзійську пальмову олію знизилися в четвер через ознаки дефляції в Китаї, тоді як ринок чекав ключових офіційних даних про внутрішній попит і пропозицію для подальшого спрямування.
Еталонний контракт на пальмову олію з постачанням у січні на Малайзійській біржі деривативів Бурси впав на 24 ринггіти, або 0,6%, до 3744 ринггітів (798,29 доларів США) за метричну тонну на момент закриття.
«Ціни на пальму залишаться в цьому діапазоні доти, доки завтра не буде опубліковано звіт MPOB (Малайзійської ради з пальмової олії),» – сказав Лінгам Супраманіам, директор брокерської компанії з виробництва рослинної олії Pelindung Bestari в Куала-Лумпурі, повідомляє Рейтер.
Споживчі ціни у Китаї почали знижуватися, а дефляція на заводах зберігалася у жовтні.
Найактивніший контракт на соєву олію в Даляні впав на 0,2%, а контракт на пальмову олію знизився на 1%.
Китай продемонстрував ознаки високого попиту, і в середу імпортери купили щонайменше ще п’ять партій сої із США. Другий день активних покупок після бронювання найбільші покупки сої з червня.
Ціна на соєві боби впливає на вартість соєвої олії, яка конкурує з пальмовою олією за частку на ринку рослинних олій. Ціни на соєву олію на торговій біржовці Чикаго росли на 0,5%.
“Оскільки в Малайзії починається сезон мусонів, повінь може порушити виробництво пальмової олії”, – сказав Мітеш Сайя, торговий менеджер торгової фірми Kantilal Laxmichand and Co., розташованої в Мумбаї, повідомляє Рейтер.
Малайзійський рінггіт, торгова валюта пальми, востаннє ослабла на 0,2%, що зробило цей товар привабливішим для власників іноземної валюти.
Ціни на нафту зросли у четвер, оскільки ринки проігнорували дефляційні показники в Китаї та шукали додаткові відомості про стан попиту з боку двох найбільших у світі споживачів нафти. Зростання цін на сиру нафту робить пальмову олію привабливішим варіантом сировини для біодизельного палива. (1 долар = 4,6900 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом