Ф’ючерси на кукурудзу та соєві боби знизилися у середу
Ф’ючерси на кукурудзу та соєві боби торгової палати Чикаго (CBOT) знизилися в середу, оскільки трейдери скоригували позиції напередодні квартальних звітів Міністерства сільського господарства США (USDA) про запаси зерна і перспективні посіви, які повинні вийти в четвер.
Трейдери зосереджені на намірах США щодо посівних робіт після того, як фермери зібрали рекордний урожай кукурудзи минулого року, внаслідок чого ф’ючерси на кукурудзу впали до трирічних мінімумів у 2024 році. Ф’ючерси на сою та пшеницю також впали до трирічних мінімумів цього року.
Аналітики ринку прогнозують, що з 2023 року посівні площі кукурудзи та пшениці в США скоротяться, а посадки сої збільшаться, тоді як запаси всіх трьох культур на 1 березня будуть вищими, ніж рік тому.
За словами аналітиків, активність ринку в середу була обумовлена технічними рухами, оскільки трейдери прагнули знизити ризики до того, як Міністерство сільського господарства США опублікує свої дані.
“Цей звіт вже давно змінює правила гри”, – сказав Том Фріц, брокер EFG Group. «Люди збираються помститися. Багато хлопців сьогодні сидять склавши руки та чекають, що скаже Міністерство сільського господарства США», повідомляє Рейтер.
У четвер трейдери також розглянуть щотижневі дані про експортні продажі.
Найактивніший контракт на кукурудзу CBOT подешевшав на 5-3/4 цента до $4,26-3/4 за бушель, а контракт на соєві боби CBOT упав на 6-1/2 цента до $11,92-1/2 за бушель. Пшениця CBOT зросла на 4 центи до $5,47-1/2 за бушель.
Великі запаси кукурудзи та сої, що супроводжуються зниженням попиту в Китаї, продовжували чинити тиск на ринки: кукурудза дешевшала четверту сесію поспіль.
Бразильська консалтингова компанія з агробізнесу Agroconsult збільшила оцінку врожаю сої в Бразилії в 2023/24 році до 156,5 млн тонн, що на 4,3 млн тонн більше за січневу оцінку.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом