Ф’ючерси на кукурудзу та соєві боби на Чиказькій біржі впали в понеділок
Ф’ючерси на кукурудзу та соєві боби торгової біржі Чикаго впали в понеділок через хиткий попит, технічні торгів, очікування гарного прогресу в сівбі, повідомили трейдери.
Пшениця в Чикаго впала під час неспокійної торгової сесії через побоювання з приводу врожаю в росії.
Соєві боби подешевшали на 20-1/2 цента до $11,84-1/2 за бушель після того, як раніше досягли $11,91, найнижчого рівня з 2 травня. Кукурудза знизилася на 2-3/4 центи і закрилася на рівні $4,43-1/2 за бушель.
“Попит у кращому випадку так собі, і без будь-яких проблем з погодою ціни знижуватимуться доти, доки не досягнуть достатньо низького рівня цін, щоб стимулювати низький попит”, – сказав Марк Содерберг, аналітик ADM Investor Services.
Після закриття ринків Міністерство сільського господарства США повідомило, що на неділю 91% кукурудзи було засіяно, що відповідає оцінкам аналітиків, а 75% кукурудзи в США було оцінено в хорошому і відмінному стані, що перевершило середню оцінку аналітиків.
Соєві боби посадили на 78%, що відповідає нижній межі оцінок аналітиків.
Найактивніший контракт на пшеницю торгової палати Чикаго знизився на 5-3/4 цента і зупинився на рівні 6,72-3/4 долара за бушель. У вівторок він досяг 10-місячного максимуму $7,20, але минулого тижня впав.
“Пшениця зараз просто торгує погодою в Чорному морі”, – сказав Джим Герлах, президент A/C Trading.
За словами трейдерів, зниження оцінок російського експорту зерна та потенційне оголошення надзвичайного стану знову викликали стурбованість з приводу врожаю найбільшого виробника пшениці.
За словами трейдерів, фонди також коригували позиції ближче до початку місяця.
Росія може оголосити загальнонаціональну надзвичайну ситуацію, і експорт російського зерна впаде до 60 мільйонів тонн цього сезону з 70 мільйонів тонн цього сезону після похолодання в деяких регіонах, заявили в п’ятницю представники російського уряду, повідомляє Рейтер.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом