Франція знову підвищила оцінку врожаю кукурудзи
Франція вже третій місяць поспіль підвищує офіційну оцінку цьогорічного врожаю кукурудзи, заявляючи, що літні дощі допомогли фермам без зрошення відновитися після торішньої посухи.
Виробництво зернової кукурудзи в країні, без урахування врожаю, вирощеного на насіння, оцінювалося у 12,20 мільйона тонн порівняно з прогнозованими у жовтні 11,78 мільйона тонн і тепер на 13,3% перевищує обсяг 2022 року, повідомило міністерство сільського господарства.
Очікується, що різниця в урожайності між фермами, що не зрошуються і зрошуються, буде меншою, ніж торік і в середньому за останні п’ять років, заявили в міністерстві.
Проте оцінка міністерством виробництва кукурудзи на зерно була на 6,3% нижчою за середній показник за п’ять років, при цьому різке скорочення посівних площ цього року нівелювало добрі врожаї.
Натомість група виробників кукурудзи AGPM минулого місяця оцінила врожай у 13,1 мільйона тонн, що перевищує середній показник за п’ять років.
Фермери завершують збирання кукурудзи, проте фінальна стадія ускладнена через зливи у Франції, що тривали з кінця жовтня.
Що стосується м’якої пшениці, основної зернової культури Франції, оцінка виробництва у 2023 році була трохи знижена до 35,10 млн тонн з 35,15 млн тонн минулого місяця, хоча це буде на 4,2% вище, ніж обсяг виробництва у 2022 році , і на 2,1% вище за середній п’ятирічний показник.
Щодо цукрових буряків, збір яких триває, міністерство прогнозує обсяг виробництва у 2023 році на рівні 31,28 мільйона тонн, що трохи нижче прогнозу в 31,29 мільйона тонн минулого місяця.
Це на 0,7% менше, ніж минулого року, при цьому покращення врожайності цього року переважується скороченням площ. Це також було на 8% нижче від середнього за п’ять років.
Що стосується олійних культур, міністерство знизило оцінку врожаю насіння соняшнику цього року до 2,15 млн тонн з 2,17 млн тонн, але очікуваний обсяг, як і раніше, буде найбільшим у цьому столітті, чому сприяють збільшення посівів та добрі врожаї.
Міністерство залишило оцінку врожаю ріпаку цього року без змін на рівні 4,27 млн тонн, що на 5,4% менше, ніж у 2022 році, але на 8,9% вище за середній показник за 2018-2022 роки.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом