«Епіцентр Агро» зібрав озиму пшеницю з рекордною врожайністю
Агрохолдинг «Епіцентр Агро» підбив підсумки жнивування ранньої групи зернових культур. Про це пише йдеться у прес-реліз компанії, пише agronews.ua.
У цьому сезоні врожайність озимої пшениці «Епіцентр Агро» на 50% вище середньої в Україні.
Як зазначає керівник центрального офісу агрохолдингу, керівник елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк, збирання ранніх зернових компанія завершила з перевиконанням бюджетного рівня врожайності. Загальна площа під озимою пшеницею в сезоні 2020/21 становила 15,5 тис. га.
«Разом усі п’ять кластерів компанії зібрали на круг по 6,86 т/га пшениці. Найвищий рівень урожайності — у кластеру Антоніни на Хмельниччині: 7,28 т/га на площі 2,2 тис га. Значну врожайність показали і підприємства Північного кластеру — 7,19 т/га на площі 2,1 тис га», — розповідає Світлана Нікітюк. Для порівняння: за даними Мінагрополітики, середня врожайність пшениці в агровиробників у цьому році становить 4,55 т/га.
«Цьогорічні результати досягнуті завдяки відпрацюванню та впровадженню моделей управління формоутворюючим ценозом посівів озимих із врахуванням всіх чинників – попередників, фонів, строків висіву насіння, групи стиглості сорту, оптимізації норм висіву, термінів та умов відновлення весняної вегетації, норм та термінів поетапного азотного живлення посівів, поетапного збирання посівів із врахуванням технологічної стиглості культури та групи стиглості конкретного сорту», — пояснює заступник керівника агрохолдингу, директор із виробництва «Епіцентр Агро» Богдан Черемха.+
Він зазначив, що «Епіцентр Агро» також зібрав ріпак без втрат на всій площі в 7,9 тис га з рівнем середньої урожайності в 3,83 т/га.
«У Вінницькому та Північному кластерах урожайність насіння ріпаку склала відповідно 3,96 т/га і 3,95 т/га», — наголосив Богдан Черемха.
На сьогодні кластери агрохолдингу повністю завершили посів ріпаку під урожай 2022 року й включились в підготовку ґрунту під посів озимої пшениці та розпочали основний обробіток ґрунту під ярі культури майбутнього року.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом