До відкриття «зернового коридору» всі, хто мав хоч якийсь капітал, відразу ставали автобізнесменами — думка
З початку війни і до відкриття «зернового коридору», автомобілі окупалися за рік-півтора. Інвестувати в авто почали від звичайних фізосіб до взагалі непрофільних компаній. Про це в інтервʼю Latifundist.com розповів співвласник компанії Олександр Шатайло.
«Звісно, що всі почали їх (автомобілі, — прим. ред.) купувати. Мені здається, що не купував тільки лінивий. Всі, хто мав хоч якийсь капітал, відразу ставали автобізнесменами», — каже Шатайло.
За його словами, в той час в авто інвестували як звичайні фізособи, так і непрофільні компанії. Більшість з них робили такі вкладення через поради друзів і знайомих, «кожен бачив там свою золоту жилу».
«Маю знайомих, які продали в Україні свої певні активи і купили вантажівку. Наразі вони живуть за кордоном та намагаються контролювати і знаходити роботу для своєї інвестиції, але це стає вкрай важко. Інші просто взяли під великі відсотки в банку з надією на швидку окупність і, на жаль, сьогодні в мінусі», — говорить Шатайло.
Але якщо фізособи купували один-два транспортні засоби, то компанії, які раніше взагалі не займалися зерновими експортними перевезеннями, закупляли по 20-30 автомобілів, уточнює Олександр Шатайло і зазначає, що більшість техніки стоїть на стоянках в Румунії і вони змушені її продавати з великим дисконтом.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом