Ціни на пшеницю в ЄС впали до найнижчого рівня з квітня через тиск, що зберігається, з боку пропозиції
Ф’ючерси на європейську пшеницю в п’ятницю впали до найнижчого рівня з квітня, оскільки поширені прогнози уряду США підкреслювали великі світові поставки, включаючи більший, ніж очікувалося, урожай у США.
Вересневі ф’ючерси на пшеницю на Euronext знизилися на 1,5% до 220,00 євро (239,84 дол. США) за тонну.
Контракт впав до 218,25 євро, найнижчого рівня з 22 квітня, відразу після публікації щомісячного світового звіту Міністерства сільського господарства США (USDA), але, як і раніше, утримав рівень підтримки графіка 220 євро на момент закриття.
Ціни опинилися під тиском цього місяця, оскільки тепла суха погода сприяла просуванню збирання врожаю в поясах США та росії. Це переважило погані перспективи у Франції, де, як очікується, сильні дощі знизить виробництво одного з найнижчих рівнів за десятиліття.
«Увага ринку, як і раніше, прикута до дуже дешевої російської пшениці та низьких українських цін, які наближаються до рівня 200 доларів за тонну FOB», — сказав один німецький трейдер.
«Наступного тижня на півдні росії прогнозується переважно спекотна та суха погода, що буде позитивним фактором для ходу збирання врожаю».
Російська пшениця з 12,5% протеїну для постачання у серпні через Чорне море коштувала $220-$221 за тонну FOB проти близько $216-221 у понеділок. Російська пшениця з 11,5% протеїну коштувала близько $211-$213 за тонну FOB, а українська 11,5% – $199-$209 за тонну FOB.
У Швеції, яка доповнює експортні поставки з Балтійського регіону, після затримок через дощі починається перше збирання ячменю.
Прогнози з торгівлі пшеницею у Швеції становлять близько 2,9 млн. тонн проти 2,5 млн. тонн минулого року.
“Шведські озимі зернові виглядають добре, але низькі ціни на Чорному морі знижують перспективи експорту”, – сказав шведський трейдер.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом