Ціни на пшеницю демонструють незначне зниження
Протягом минулого тижня вартість кукурудзи дещо знизилася і трималася в стабільному діапазоні до кінця тижня. Індикативи на пшеницю 2 і 3 класу здебільшого знаходилися в стабільному діапазоні, проте незначна тенденція до зростання зберігалася. На пшеницю 4 класу прослідковувалося зниження цін.
Про це повідомляє пресслужба Української універсальної біржі.
«Індикативи на українську кукурудзу залишаються під тиском на фоні сповільнення попиту експортерів та значних запасів зерна в країні. На продовольчу пшеницю українські борошномели продовжували поступово підвищувати ціни попиту. Зерно нижчого класу відображало зниження через дисбаланс попиту та пропозиції, де остання метрика переважає», – зазначають аналітики УУБ.
Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 28 січня:
- кукурудза – 5 049,76 грн/т (-0,65%);
- пшениця 2 класу – 6 650,54 грн/т (+0,21%);
- пшениця 3 класу – 5 964,71 грн/т (+1,24%);
- пшениця 4 класу – 5 211,95 грн/т (-1,20%);
- соя – 1 538,57 грн/т (+1,20%).
На світовому ринку минулого тижня спостерігалося незначне зростання цін на зернові та олійні культури. Трейдери уважно стежать за погодою в Південній Америці та потенційними розмірами врожаю в регіоні, оскільки очікується, що ці фактори будуть вирішальними драйверами цін у найближчі місяці.
«Ф’ючерси на пшеницю в США завершили тиждень на більш стабільній ноті, оскільки ризики пропозиції нового врожаю повністю компенсували великі наявні запаси в України, країни-терориста та в Європі. Березневі ф’ючерси на кукурудзу CBOT залишаються незмінними третій тиждень поспіль, без суттєвих фундаментальних новин, які могли б вплинути на ціни. Ф’ючерси на соєві боби зазнали нестабільності, торгуючись вище в першій половині тижня через коротке покриття, але відбулася кореляція до зниження в другій половині тижня», – додають аналітики УУБ.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом