Черкаський АЗОТ відновив роботу цехів аміаку та карбаміду
Черкаський «АЗОТ», що входить до азотного бізнесу Group DF, відновив роботу двох ключових цехів — цеху аміаку (цех А-5) та карбаміду (цех М-6), повідомляє пресслужба Group DF. Цехи запустили після завершення ремонтної кампанії та нарощування обсягів виробництва добрив через сезонне зростання попиту.
На даний час на підприємстві функціонують два цехи з виробництва аміаку: А-3 (проєктна потужність — 1200 т/добу) та А-5 (1700 т/добу), а також два цехи з виробництва карбаміду: М-2 (1000 т/добу) і М-6 (1000 т/добу).
Продовжують працювати цехи з виробництва азотної кислоти та аміачної селітри.
«Відбувся плановий пуск цехів, літня ремонтна кампанія завершена і підприємство повністю готове до осінньої посівної. Ми здатні забезпечити фермерів та агрохолдинги необхідною кількістю добрив. Ми довели свою надійність під час війни, цей сезон не буде винятком. Сподіваємось, що перебої з електроенергією не завадять нам продовжити працювати чітко, виконуючи всі укладені контракти», — зазначив Віталій Скляров, голова Правління «АЗОТ».
В 2024 році на капітальні ремонти обладнання Черкаського «Азоту» було витрачено 164,6 млн грн. Загалом з початку року інвестиції в CAPEX склали 222 млн грн.
«Ми розпочинаємо монтаж трьох додаткових конденсаторів аміаку, які плануємо ввести в експлуатацію у 2025 році. Це значно покращить виробничі показники і запобігатиме розвантаженню цеху влітку, коли в спеку холодильна установка не справляється зі своєю роботою, і виробіток аміаку знижується», — додав голова Правління.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом