Про це повідомляє xm.com.
Згідно з даними, сінгапурський товарний трейдер Wilmar International був основним фрахтувальником цукру серед компаній, що експортували цукор із Бразилії, з 16% торгівлі, за ним слідують Alvean (15%) і Sucden (14%).
В Індонезію було експортовано 12% цукру-сирцю, експортованого в першому півріччі, Індія отримала 9%, а Об’єднані Арабські Емірати – 8%.
Індія є другим у світі виробником цукру, але деякі з її переробних заводів, розташованих на узбережжі, зазвичай імпортують бразильський цукор для реекспорту у вигляді рафінованого продукту.
Китай, який зазвичай є найбільшим імпортером бразильського цукру, був 11-м серед основних напрямків у першому півріччі поточного року, імпортувавши лише 588 тис. т продукту.
За даними аналітиків, у 2024 році Бразилія виробить менше цукру, ніж у 2023 році, але в країні є великі перехідні запаси, які забезпечили стабільні поставки в перші місяці 2024 року, що традиційно є більш спокійним періодом для відвантаження цукру.
Ще однією причиною збільшення обсягів експорту цукру в першому півріччі 2024 року був швидкий початок збирання та переробки нового врожаю через більш посушливі погодні умови.