Близько 90% ринку преміксів – у вітчизняних виробників
Ринок преміксів – досить перспективний в Україні. Його ще не насичено, тож він має потенціал для розвитку.
Про це в інтерв’ю журналу «Наше птахівництво» розповів директор VITAGRO Nutrition Сергій Сулима.
За його словами, в Україні функціонує немало якісних і сучасних заводів із виробництва преміксної продукції.
«Тільки за останні 10 років введено в експлуатацію щонайменше три потужних заводи. За моїми спостереженнями, близько 90% ринку преміксів в Україні належать вітчизняним виробникам. Близько 10% преміксної продукції експортують, – зазначив Сергій Сулима. –
Якщо говорити про виробників тваринницької продукції, то близько 90% з них закуповують преміксну продукцію. Решта має преміксне виробництво у структурі своїх компаній».
Останніми роками вітчизняне виробництво преміксів дуже інтенсивно розвивалося. Тому українська продукція за якісними характеристиками нічим не поступається імпортній, підкреслив Сергій Сулима.
«Ми працюємо за тими самими сучасними технологіями, на тому самому обладнанні, що й провідні світові виробники цієї продукції. Всі технологічні новинки, які з’являються на світових ринках преміксного виробництва, впроваджують і в Україні, – зауважив директор VITAGRO Nutrition. – Наші виробники преміксів працюють за передовими технологіями, вони, як і світові гіганти цієї галузі, мають доступ до найкращих технологій і сировинної бази від найкращих постачальників амінокислот, вітамінів, ензимів тощо».
Також позитивним поштовхом є інтенсивний розвиток лабораторій в Україні.
«Якщо кілька років тому ми мали одну-дві лабораторії, що могли дослідити готову продукцію на вміст того чи іншого вітаміну, то нині їх дуже багато, – наголосив ергій Сулима. – Тому перевіряти якість готової продукції стало значно легше, це доступно кожному. Отже, виробник тваринницької продукції, що купує премікси, може постійно контролювати їхню якість і бути впевненим, що тварини отримують саме те, що замовлено».
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом