Bayer почав будівництво другої черги насіннєвого заводу в Житомирській області
Bayer завершив будівництво першої черги насіннєвого заводу в Житомирській області.
Про це 12 березня під час передачі насіння овочів для прифронтових та деокупованих громад у межах ініціативи USAID розповів генеральний директор ТОВ «Баєр» Олівер Гірліхс, повідомляє кореспондент Latifundist.com
«Ми інвестуємо $60 млн у наш насіннєвий завод на Житомирщині. Ми закінчили першу чергу заводу, вартість якої близько $35 млн. Це зокрема установка сушарки. Вже розпочалося будівництво другої черги, яка включає монтаж додаткового обладнання для виробництва зеленої енергії. 98% енергії, яку споживатиме завод, буде зеленою. Природного газу не буде. Обладнання вже замовлене, виготовляється і буде дуже скоро готове», — сказав Гірліхс.
Також компанія інвестує в будівництво двох сховищ тривалого зберігання, перше вже будується.
Друга черга заводу передбачає збільшення потужності приймання кукурудзи, наразі Bayer закуповує додаткове обладнання.
«Ми продовжуємо експортувати насіння з 2021 р. і збільшуємо обсяги. У нас немає проблем з площами для виробництва насіннєвої кукурудзи, бо у нас налагоджена робота з надійними партнерами вже багато років. Зі зрозумілих причин попит на кукурудзу в Україні дещо знизився, тому експорт для нас зараз важливий. Це і податки до бюджету», — зазначив Гірліхс.
Він додав, що у компанії виникали складнощі на кордоні, але не критичні, тому що продукція Bayer не псується через ці затримки.
У вересні 2023 року стало відомо, що Bayer розпочав будівництво нового заводу на Житомирщині. Таким чином планується розширити потужності компанії «Монсанто», що входить в структуру Bayer. Інвестиції складають понад €60 млн.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом