Астарта модернізує ферми під безприв’язне утримання
Агропромхолдинг «Астарта» на одній зі своїх ферм завершує реконструкцію приміщення для безприв’язного утримання худоби.
Про це говориться у повідомленні компанії у Facebook.
«Уявіть собі просторе світле приміщення, поділене на секції. Тут, у затишних стійлах на м’яких матах, майбутні мами відпочивають та набираються сил перед отеленням. Поруч обладнана родильна секція з індивідуальними боксами, що враховують усі потреби тварин у цей важливий момент. Поруч розташовується відділення для молодняку, де телятка ознайомлюються з новим середовищем та набираються сил. Для забезпечення комфортного та швидкого процесу доїння корів після отелу був збудований технологічно оновлений доїльний зал», — розповіли в компанії.
Загальна місткість нового приміщення складає більше 120 голів.
«Заплановано оснащення сучасною вентиляційною системою, що підтримуватиме оптимальний мікроклімат для тварин», — додали в «Астарті».
Водночас обладнано окрему кімнату з банею та морозильними камерами для молозива.
«Плануємо реконструювати та переобладнати ще три таких приміщення та окремий доїльний зал цього комплексу для безприв’язного утримання», — поділились у компанії.
Також зазначається, що для комфорту персоналу проведена модернізація технічних приміщень — роздягальні та санвузла.
Для довідки: «Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять цукрові заводи, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. т. У 2014 році холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом