A’SPIK Group побудує сучасні корівники на 600 голів
Група компаній A’SPIK Group розширила сферу діяльності за рахунок приєднання ТОВ «Фармгейт Україна». Про це розповів новопризначений керівник ТОВ «Фармгейт Україна» Андрій Дембіцький в інтерв’ю виданню «Хмельниччина.Північ».
Зазначається, що ТОВ «Фармгейт Україна» з 2011 року працює на Плужненщині, Судилківщині та Ізяславщині, однак нідерландські інвестори вирішили передати контроль компанії A’SPIK Group.
«Ситуація в господарстві — не найкраща. Останні роки були наповнені кризовими викликами. Частково ґрунти, що називається, «недогодовані». Тобто землі виснажені через недоотримання належного підживлення. За нашими попередніми прогнозами, аби вирівняти ситуацію, знадобиться близько 3 років професійного догляду та якісної сівозміни, щоб вивести бур’яни, шкідників, відновити природний баланс мікроелементів у ґрунтах», — розповідає Андрій Дембіцький.
Для покращення розробили довготривалу стратегію: планується внесення дефекату та органіки для відновлення потенціалу землі.
Андрій Дембіцький додав, що з січня планується частково переглянути штатний розпис та додати у зарплаті певним категоріям.
«Серед техпарку є хороша техніка, але вона потребує ремонту. Тож це справа номер один на прийдешню зиму. Переважно техніка сформована із тракторів та комбайнів марки John Deere. Це техніка, з якою ми в A’SPIK Group вміємо працювати, знаємо, як її оновити та покращити», — каже Дембіцький.
У спадок разом із господарським комплексом ТОВ «Фармгейт Україна» компанія отримала невеликий тваринницький комплекс. Ферма потребує цілковитої модернізації та реконструкції.
Загалом на базі «Фармгейт» планують побудувати 2 корівники потужністю 600 голів дійного стада. Виробничі процеси автоматизують та модернізують за міжнародними стандартами для отримання молока екстра-класу, як на інших молочних комплексах A’SPIK Group.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом