«Агропродсервіс» збирає 1 млн сухпайків для людей у зоні бойових дій
Компанія «Агропродсервіс» хоче зібрати від Тернопільщини 1 млн продуктових наборів тривалого зберігання для найбільш незахищених категорій населення, які постраждали від обстрілів або перебувають під ними – своєрідні сухпайки, які можна легко транспортувати.
Про це AgroTimes розповів медіаконсультант компанії «Агропродсервіс» Олег Удич.
«Це необхідно, аби унеможливити гуманітарну катастрофу у містах, які обстрілюють. До цієї ініціативи ми долучаємо всіх аграріїв Тернопільської області, щоб наповнити різними продуктами ці набори», – зазначив він.
Компанія запустила роботу координаційного штабу підтримки ЗСУ. У межах проєкту координує роботу Мінагрополітики і Мінсоцполітики.
«Партнером може виступити «Нова пошта», яка дозволить побудувати логістику», – додав Олег Удич.
Зараз ідеться про перший етап, зауважив він. Є перелік необхідних продуктів. «Агропродсервіс» зі свого боку вже виділив 50 тис. банок м’ясної консервації.
Набори з них збираються і фасуються на Тернопільському м’ясокомбінаті, що входить у структуру компанії, – він безкоштовно надав свої склади в оренду (вул. Промислова, 1, село Острів, Великоберезовицька громада).
Контактні номери оперативних чергових: (050) 437-50-70, (095) 268-32-29, (067) 678-59-13, (067) 678-59-16 (з 8:00 до 20:00).
«Також ми залучаємо волонтерів зі своїм транспортом, які можуть під’їхати до тих людей, які можуть виділити продукти, але не в змозі їх транспортувати до до місця фасування», – зазначив Олег Удич.
Щойно набори будуть готові, перейдуть до другого етапу – їхнього відправлення до тих, хто цього потребує, обидва міністерства координуватимуть цей процес.
Як зазначив на своїй фейсбук-сторінці Іван Чайківський, засновник «Агропросервісу», а нині народний депутат, координаційний штаб працює на 200% своєї потужності.
«Тільки за вчора, дякуючи агровиробникам, агропереробникам, громадам із Західної України та простим українцям, ми акумулювали на складах майже 60 тонн продукції, – зазначив він. – Тільки за вчора меценатами було проплачено ще 300 тонн продукції, яка сьогодні-завтра заїде на наш склад для фасування. Близько 100 волонтерів щодня працюють, щоб розвантажити, прийняти, облікувати та розфасувати продукцію».
Тим часом підприємства «Агропродсервісу» наразі працюють без змін, наголосив Олег Удич.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом