Агрохолдинг Галс Агро перевів на альтернативне паливо 3 зерносушарки
Агрохолдинг «Галс Агро» перевів на альтернативне паливо 3 зерносушарки та встановив на них автоматизовані теплогенератори від GRECO Group. Оператору достатньо вибрати потрібний режим сушіння, встановити параметри і процес буде відбуватися автоматизовано.
Про це Latifundist.com розповіли у агрохолдінгу.
На альтернативу у «Галс Агро» перевели модульну сушарку Sukup потужністю 250 т/добу і дві шахтні — «ДСП 50» потужністю 400 т/добу і «Лубнимаш СШ» 65-600 т/добу. Однією з умов було те, що два теплогенератори повинні працювати на трісці, а один на пелеті.
За словами регіонального представника по роботі з ключовими клієнтами GRECO Group Сергія Малки, під час роботи над проєктом «Галс Агро» потрібно було встановити два теплогенератора на вже діючі зерносушарки, а один на нову — від партнерів «Лубнимаш».
Монтаж обладнання, підведення до нього електроенергії та запуск теплогенератора зайняли приблизно 3 дні.
В холдингу від початку вирішили, що будуть працювати на пелеті і трісці. Якщо пелету закупляють, то тріску заготовляють самі. Для цього домовляються з територіальними громадами про розчищення хащів та розліснення земельних ділянок.
«Проблем з сировиною для теплогенераторів немає. Пелети ми купуємо у різних постачальників по різним цінам. В цьому році закупили більше 1 тис. т пелет та заготовили приблизно 500 т тріски. Взагалі про заготівлю сировини потрібно думати весною. Зараз її теж можна знайти, але ціни будуть зовсім інші»,— розповів керівник Чернігівського кластеру «Галс Агро» Павло Пустовойт.
За його словами, щоб посушити 1 тонно-відсоток зерна потрібно 2,5 кг пелет та 5-6 кг тріски. Щодо останньої, то є декілька нюансів. В ідеалі вологість тріски не повинна перевищувати 12-15%. Звісно, що вологість тріски багато в чому буде залежати від старанності персоналу та технологічних можливостей підприємства. В тих теплогенераторах, які поставив «Галс Агро» допускається спалювання тріски з вологістю 25%.
Нагадаємо, «Чернігівгаз» видав технічні умови для підключення першого в Україні біометанового заводу агрохолдингу «Галс Агро». Підключення підприємства до газорозподільних мереж очікується до кінця 2022 року.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом