«Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію закупівлі зерна врожаю 2022 року
Широкомасштабне вторгнення Росії на територію України ставить під загрозу продовольчу безпеку в країні та світі. Цілеспрямоване та систематичне руйнування російськими військами інфраструктурних об’єктів, мінування сільськогосподарських угідь, знищення запасів пального та техніки ускладнює, а в багатьох областях України унеможливлює функціонування аграрних підприємств.
В цих непростих для аграрного сектору умовах акціонерне товариство «Аграрний фонд» продовжує підтримувати вітчизняних сільгоспвиробників, реалізуючи програму закупівлі зерна майбутнього врожаю. З метою забезпечення продовольчої стабільності в Україні, Товариство фінансує як малих, так і великих сільгоспвиробників, які мають успішний досвід вирощування зернових культур.
Авансові платежі АТ «Аграрний фонд» здійснює під заставу майбутнього врожаю в розмірі 50-70% від загальної вартості законтрактованого зерна. Обов’язковою умовою співпраці є страхування посівів.
Рівень цін закупівлі сільськогосподарської продукції майбутнього врожаю, виходячи з яких здійснюється попередня оплата за договорами, на зерно пшениці 2 класу становить 5 472 грн/т, пшениці 3 класу – 5 301 грн/т.
Згідно з умовами програми закупівлі майбутнього врожаю обсяг мінімальної закупівельної партії для пшениці становить 100 тонн.
З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі «Закупівлі зерна врожаю 2022».
Нагадаємо: з початку широкомасштабного вторгнення РФ на територію України АТ «Аграрний фонд» спрямувало на переробку понад 19 тис. тонн зерна пшениці і відвантажило в національні та локальні торговельні мережі понад 30 000 упаковок пшеничного борошна та понад 150 000 упаковок крупи гречаної.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом