Аграріїв закликають зареєструватись задля безперебійної подачі електроенергії
Мінагрополітики розпочало збір заявок об’єктів критичної інфраструктури, важливих для продовольчої безпеки. Для цього створили робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в АПК.
Про це повідомив заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації зазначив Денис Башлик, пише пресслужба відомства.
За його словами, згідно з прийнятою постановою від 16 грудня 2022 р. № 1384 визначаються об’єкти критичної інфраструктури, де виробництво сільгоспродукції зазначено, як важливий елемент.
«Мінагрополітики закріплене як уповноважений орган, який може розглядати й фіксувати перелік об’єктів критичної інфраструктури. Об’єкти, які є критично важливі для продовольчої безпеки матимуть додаткові інструменти для гарантій отримання електроенергії», — розповів він.
Повідомляється, що наразі у Мінагрополітики створено робочу групу з ідентифікації та категоризації об’єктів критичної інфраструктури в секторі харчової промисловості та агропромислового комплексу.
Уточнюється, що підприємства, що належать до зазначеного сектору, можуть подавати до Мінагрополітики документи для включення їх до переліку об’єктів критичної інфраструктури, а саме дані щодо:
- належності об’єкта критичної інфраструктури до певного сектору чи підсекторів критичної інфраструктури;
- типу основної послуги які об’єкт критичної інфраструктури надає;
- повної назви організації, форми власності, ЄДРПОУ власника (розпорядника) об’єкта критичної інфраструктури, місцезнаходження організації;
- керівника власника (розпорядника) об’єкта критичної інфраструктури (прізвище, ім’я, по батькові, номери контактних телефонів, email);
- найменування об’єкта критичної інфраструктури, фактичної адреси місцезнаходження об’єкта критичної інфраструктури;
- отримання об’єктом критичної інфраструктури основних послуг від інших об’єктів критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування об’єкта критичної інфраструктури;
- надання об’єктом критичної інфраструктури основних послуг іншим об’єктам критичної інфраструктури, ненадання яких вплине на функціонування інших об’єктів критичної інфраструктури;
- рівнів негативного впливу, які особа, суспільство, навколишнє природне середовище, економіка, національна безпека та обороноздатність країни можуть зазнати внаслідок порушення або припинення функціонування об’єкта критичної інфраструктури відповідно до критеріїв, зазначених у додатках 1 і 2 до методики.
Уточнюється, що документи з супровідним листом довільної форми надсилати на поштову адресу міністерства: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24 або на e-mail: agro-ki@minagro.gov.ua.
Дізнатись деталі, як подати документи для включення підприємства до переліку об’єктів критичної інфраструктури, можна за посиланням.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом