Ріпак продамо відразу, адже плануємо деякі фінансові витрати на закупівлю техніки. Пшеницю будемо збувати за вигідної ціни, ярого й озимого ячменю у нас не дуже багато, та й є тваринництво, тож, гадаю, вони суттєво в продаж не підуть, залишаться на фураж. За наших обсягів виробництва зерна практично майже все ми можемо зберігати в себе.
Аграрії реалізовуватимуть ріпак відразу, щоб покрити виробничі витрати
У СТОВ «Вітчизна» на Полтавщині збір урожаю ще не почали, але 5 липня вже спробували виїхати в поле. За спостереженнями, вологість зерна озимого ячменю ще не досягає базових показників, тож початок жнив тут прогнозують не раніше наступного тижня.
Про це AgroPortal.ua розповів головний агроном підприємства «Вітчизна» Руслан Ріжко.
Господарство обробляє 2,5 тис. га землі, має досить широку сівозміну. З озимих сіють ячмінь, пшеницю, ріпак, з ярих — ячмінь, горох, кукурудзу на силос і на зерно, соняшник, кормові трави, а цього року не в промислових масштабах, а для насіння посіяли сою.
На власному досвіді в сільгосппідприємстві подорожчання дизпалива ще не відчули. Наразі використовують пальне, закуплене до 1 липня.
«Щодо рентабельності цього сезону важко сказати, це все загальнодержавні ціни — які будуть, такі будуть і в нас. Тож я не берусь спрогнозувати рівень цін на товарне зерно», — підсумував Руслан Ріжко.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
В Україні борошно подорожчало на 50%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом