17 млн тонн бразильської кукурудзи піде на біоетанол
У наступному маркетинговому році обсяги використання кукурудзи для виробництва біологічного етанолу різко зростуть до 17 мільйонів тонн, повідомляє S&P Global Commodity Insights.
У 2023 році використання кукурудзи для виробництва біопалива становило 13,26 мільйона тонн.
Вказуючи на вплив на внутрішній та експортний ринки, партнер-директор Alphamar Shipping Agency Артур Нето заявив, що збільшення використання біоетанолу виробленого з кукурудзи призведе до зростання цін на неї, стимулюючи виробництво.
“Динаміка споживання призведе до зростання цін на внутрішньому ринку, що змусить виробників зберігати кукурудзу всередині країни, а це означає, що якщо у вас є експортний попит, вам доведеться платити набагато більше”, – заявив він.
Говорячи про те, чи торгується бразильська кукурудза в поточному сезоні вище, ніж у конкурентів, Нето сказав: «Потрібно розуміти, що ринок нагрітий усередині, тому фермеру немає сенсу просто продавати її по копійках на міжнародний ринок, навіть незважаючи на те, що є багато стимулів для експорту», — додав Нето.
Згадуючи про повінь у Ріу-Гранді-ду-Сул, ключову сільськогосподарську провінцію, яка, як очікується, вироблятиме близько 15% соєвих бобів у поточному маркетинговому році, Нето сказав, що повені навряд чи вплинуть на економіку країни, хоча залишать свій слід на виробництві сої, що є важливим фактором, враховуючи стратегічне розташування Ріу-Гранді-ду-Сул та близькість до великих портів.
«Соєві боби були основним продуктом у регіоні і вирушали до найближчого порту, експорт зменшиться в обсягах», — сказав Нето. Він також зазначив, що повені в Ріу-Гранді-ду-Сул призвели до відключення терміналу, що є «великим ризиком для всієї експортної екосистеми».
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом