УкрАгроКонсалт
Україна
Генеральний директор
УкрАгроКонсалт
Україна
Cергій Феофілов – к.е.н, засновник компанії «УкрАгроКонсалт» – першої в Україні консалтингової агенції, що спеціалізується на агропромисловому секторі України та Чорноморського регіону (компанія відзначає 30-річний ювілей в 2024 році).
Сергій володіє багатим досвідом в аналізі аграрного ринку, має широке коло національних та міжнародних контактів в торговій, банківській та інвестиційній сферах, є спікером провідних світових агро конференцій.
УкрАгроКонсалт надає ряд послуг, включаючи аналітику зернового та олійного ринку, продовольчої галузі, дослідження аграрного сектора, логістики, прогнози сировинних і с/г ринків, розробку індивідуальних бізнес стратегій і планів, інвестиційний консалтинг та ін.
УкрАгроКонсалт є організатором міжнародних конференцій в країнах Чорноморського регіону та Європи, зокрема таких подій як BLACK SEA GRAIN, BLACK SEA OIL TRADE, EURO GRAIN HUB Exchange & Forum та ін.
Старший аналітик ринку
«Agroconsult»
Бразилія
Закінчив агрономічний факультет, має великий досвід міжнародної торгівлі кукурудзою, соєю та соєвим шротом, пропрацювавши понад п’ятнадцять років у великих компаніях, що займаються торгівлею сільськогосподарською сировиною.
Наразі працює старшим аналітиком ринку зернових та олійних культур в компанії Agroconsult. Фокусується на світових ринках, з особливим акцентом на Бразилії, прагнучи втілити мінливі сценарії для клієнтів в різних секторах ланцюга поставок агробізнесу.
Керівник відділу досліджень зернових та олійних культур в Північній Азії
Louis Dreyfus Company
Ванг Хао очолює дослідження ринку зернових та олійних культур, зосереджуючись на аналізі та прогнозуванні попиту, пропозиції та запасів на ринку Китаю. Має понад 10-річний досвід роботи в цій галузі.
Економіст, старший редактор та політичний коментатор
Індія
Гурусвамі Чандрашекхар (G. Chandrashekhar) – фахівець з глобального агробізнесу та товарних ринків в Індії. Він пристрасно відстежує, аналізує та коментує сільське господарство, агробізнес та товарні ринки (включаючи енергетику та метали), а також питання міжнародної торгівлі та розвитку.
Наразі Чандрашекхар обіймав і продовжує обіймати кілька державних посад:
– Економічний радник, Торгово-промислова палата IMC. Мумбаї
– Міжнародний консультант, Центр міжнародної торгівлі (Організація Об’єднаних Націй), Женева
– Незалежний член Консультативного комітету SEBI з питань товарних деривативів
– Член Експертного комітету з питань агробізнесу та управління сільськими територіями, Центральний сільськогосподарський університет імені доктора Раджендри Прасада – Запрошений викладач у відомих бізнес-школах / навчальних закладах
– Незалежний директор у раді директорів компаній Чандрашекхар є цінним консультантом Міністерства сільського господарства США (FAS-USDA, Нью-Делі)
– Протягом більш ніж трьох десятиліть, він пов’язаний з кількома міжнародними організаціями, включаючи Світовий банк, IFPRI, ICAC, Конфедерацію Global Pulse та деякі інші.
Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України
Народився 1986 року у с. Кунин Здолбунівського району Рівненської області.
У 2008 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», здобувши кваліфікацію магістра з менеджменту.
Трудову діяльність розпочав у 2006 році на посаді менеджера приватного підприємства «Здолбунівветпостач».
З 2011 по 2013 роки – експерт з аграрних ринків ТОВ «Ніка ПП».
Протягом 2013-2019 років працював експертом аграрних ринків, генеральним директором Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу».
У 2019 році обіймав посаду першого заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації.
З 2019 по 2021 рік – заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 506-р Висоцького Тараса Миколайовича призначено першим заступником Міністра аграрної політики та продовольства України.
Заступник Міністра економіки України - Торговий представник України
Тарас Качка – спеціаліст з міжнародного права, колишній член делегації України в переговорах з ЄС щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. З вересня 2019 року обіймає посаду заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, а також є торговим представником України. В червні 2020 року став заступником голови Міжнародної ради по зерну (IGC).
Тарас має досвід налагодження діалогу між бізнесом та урядом.
Працював менеджером з питань регуляторної політики у міжнародних корпораціях, а також у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, Міністерстві юстиції України (заступник директора Державного департаменту з питань адаптації законодавства Міністерства юстиції).
Був уповноваженим з питань підприємництва при Державній фіскальній службі України (на громадських засадах). Керував «Українським медіа центром реформ» та входив в Цільову команду з податкової реформи при Міністерстві фінансів.
Був віце-президентом зі стратегічного розвитку (з січня 2014 року) та в.о. президента (листопад 2014 — квітень 2015 року) Американської торговельної палати в Україні.
Президент Української Аграрної Конфедерації
Леонід Козаченко з 2002 року є президентом Української аграрної конфедерації. Заслужений працівник сільського господарства України.
Закінчив Національний університет біоресурсів та природокористування, здобув спеціальність “інженер-механік” та Всесоюзну академію зовнішньої торгівлі за фахом “економіст зовнішньої торгівлі”.
Входить до керівних органів численних професійних асоціацій промисловців, підприємців та роботодавців, зокрема – у сфері АПК. Обіймав керівні посади в аграрних підприємствах. З 2001 по 2002 р був віце-прем’єр-міністром з питань АПК. З 2005 по 2006 рр. – радник Президента України, а з 2010 до 2023 року – Голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Крім того, Л. Козаченко є віце-президентом УСПП та віце-президентом Міжнародної торгової палати (ІСС), а також членом наглядової ради US-Ukrainian Business Council.
Заслужений працівник сільського господарства України. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України та Орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня.
Генеральний директор
УКАБ
Україна
Олег Хоменко – к.е.н, має майже 20 років успішного досвіду управлінської роботи на керівних посадах в аграрних компаніях, реалізації проектів у державному секторі та взаємодії з органами державної влади.
З 2023 року обіймає посаду генерального директора асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” – провідного об’єднання передових агропромислових компаній України, членами якого є майже 200 знакових представників галузі.
До приходу в УКАБ Олег працював у Верховній Раді України, Мінагрополітики, очолював низку регіональних підприємств ІМК та був керівником на одному з підприємств МХП.
Довгі роки роботи в агрогалузі дозволили Олегу стати досвідченим фахівцем в розуміння реального аграрного бізнесу, а також професіоналом в організації та систематизації виробничих і бізнес процесів на підприємстві.
Експерт закінчив магістратуру з фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України, а також здобув ступінь кандидата економічних наук
Президент
Української зернової асоціації
Україна
Микола Горбачьов має понад 20 років досвіду роботи на аграрному ринку України. У лютому 2017 року очолив Українську зернову асоціацію (УЗА). Він також є співголовою Комітету з зерновим і олійним культурам Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА).
Паралельно з роботою в асоціації займає позицію директора в торговій компанії New World Grain Ukraine (Soufflet Group).
Закінчив Міжнародний університет ринкових відносин; Міжнародний інститут менеджменту (ступінь магістра ділового адміністрування); Національну Академію Державного Управління при Президентові України (ступінь Магістра державного управління в сфері національної безпеки).
Має урядові нагороди.
Заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці»
Валерій Ткачов є експертом з аграрної логістики. З 2020 р. працює заступником директора Департаменту комерційної роботи Укрзалізниці. До цього працював на керівних посадах в Оптімусі, ТД Дельта Вілмар.
Закінчив Академію державного управління при Президентові України за спеціальністю державне управління. Навчався у Міжнародному інституті менеджменту «МІМ-КИЇВ» за програмами PMD «Менеджмент & Лідерство» та «Міні-МВА».
Власник та голова наглядової ради «Прометей»
Народився в Єревані (Вірменія) 1976 року. Закінчив Миколаївський національний університет кораблебудування. У 1999 році заснував зерноторговельну компанію «Прометей». Зараз це група компаній, яка має 34 елеватори потужністю 2 млн т, а також володіє земельним банком 20 000 га. Сумарний експорт групи компаній «Прометей» 2022 року становить $280 млн. У 2021 році Рафаель Гороян посів 78-ме місце у списку 100 найбагатших українців за версією Forbes.
CEO компанії Гермес Трейдінг
Директор та власник логістичної компанії ТЕУС
Має 10+ років досвіду у галузі логістики та управління соціально-відповідальним бізнесом.
Компанія TEUS працює у своїй галузі з квітня 2014 року, а з вересня 2021 компанію очолює Дмитро.
За час повномасштабного вторгнення компанія адаптувала лінійку логістичних послуг до актуальних запитів клієнтів, котрі потребують комплексних рішень. Але це далеко не єдине, що можна сказати про керівника компанії TEUS. Дмитро бере участь у соціально важливих ініціативах, допомагає ЗСУ, а, працюючи з командою, робить акцент не лише на кар’єрні пріоритети, а й на здоров’я, психологічний добробут та задоволеність від роботи.
Директор департаменту аналітики ринків, УкрАгроКонсалт
Юлія Гаркавенко є провідним експертом компанії УкрАгроКонсалт, в якій працює вже понад 20 років. З 2015 року очолює департамент аналітики ринків, що спеціалізується на аналізі та прогнозуванню аграрного ринку України та країн Чорноморського та Дунайського регіонів.
Юлія – ключовий автор і головний редактор спеціалізованого щотижневого видання «Black Sea & Danube Oilseed Report», яке охоплює ринки України, Румунії, Болгарії, Польщі, Угорщини, Сербії, Молдови, Казахстану та росії.
Має 25-річний досвід у проведенні досліджень та консультацій у сфері олійно-жирової галузі для українських і міжнародних компаній та організацій. Автор серії публікацій в українських та закордонних виданнях.
Випускниця Європейського університету менеджменту та бізнесу, спеціальність «Фінанси та кредит» (1999 р.).
Директор з торгівлі
«НІБУЛОН»
Професійний шлях Володимира нерозривно пов’язаний із компанією «НІБУЛОН», де він працює понад 11 років. Має ґрунтовний досвід роботи у сфері налагодження зовнішньоекономічних зв’язків та оптової торгівлі зерновими культурами.
За активної участі команди Володимира в компанії відбулися значні трансформації: були запроваджені найкращі ринкові практики з точки зору торгівлі та нова система ризик-менеджменту, систематизована робота з продажів і закупівель. Також торговельний блок під керівництвом Володимира брав участь у формуванні цілей та стратегії інвестиційної програми з будівництва елеваторів і розвитку річкового флоту.
У лютому 2023 року Володимир призначений директором з торгівлі «НІБУЛОН». На цій посаді він відповідає за комерційну діяльність в розрізі трейдингової активності компанії, а також закупівлі сільськогосподарської продукції.
Директор департаменту дослідження ринків, УкрАгроКонсалт
Єлизавета Малишко є провідним експертом компанії УкрАгроКонсалт, в якій працює понад 20 років.
З 2015 року вона очолює підрозділ, що займається дослідженням аграрних ринків та продуктів переробки.
Єлизавета спеціалізується на вивченні зернової галузі України та країн Чорноморського регіону, роблячи наголос на аналізі основних тенденцій зернового ринку, прогнозах врожаю, торгівлі, балансах попиту та пропозиції зерна.
Як експерт у галузі аграрної аналітики Єлизавета брала участь у підготовці досліджень для найбільших міжнародних організацій і банків (FAO, EBRD та ін.), трейдерських компаній, а також у складанні бізнес-планів. Вона має безліч публікацій в українських і зарубіжних виданнях.
Єлизавета закінчила Київський політехнічний інститут (1996 року).
Заступник директора з технічних питань, ТОВ "Урочище Журавське"
Україна
Ігор Новицький – заступник директора з технічних питань ТОВ “Урочище Журавське”, Україна. Має значний досвід у сфері виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, ринку зернових та олійних культур, логістики. Є власником Grain Hub AG, Швейцарія, та директором ТОВ “ОСК”.
ОСВІТА
2020 – доктор філософії з економіки
2014 – Уманський національний університет садівництва, магістр агрономії
2011 р. – Державний торговельно-економічний університет/Київський національний торговельно-економічний університет, магістр економіки (облік і аудит)
ГРОМАДСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ
Депутат Черкаської обласної ради, член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів
Голова громадської організації “Асоціація фермерів та приватних землевласників Тальнівського району Черкаської області
Член правління Всеукраїнської Аграрної Ради (ВАР)
Генеральний директор та власник компанії «Інтерпроект GmbH»
Іван Кунь є генеральним директором та власником однієї з найбільших інжинірингових компаній України «Інтерпроект GMBH», яка спеціалізується на проєктуванні та модернізації промислових об’єктів в агросекторі.
Освіта:
Вищу освіту за фахом інженер-механік сільського господарства здобув у Національному аграрному університеті м. Київ (1993-1998 рр.).
На п’ятому курсі по програмі обміну студентами навчався у Дрезденському технічному університеті (факультет сільськогосподарських машин, будівельних машин).
Кар’єра:
Після закінчення університету (1998-2000 рр.) працював за фахом інженер -механік на тваринницькій фермі с Дударків. Підсобне господарство при управлінні Президента України.
З 2000 по 2005 р. — працював на АТЗТ «Миронівський хлібопродукт», де пройшов шлях від менеджера з продажу до менеджера проектів.
Директора ТОВ «Олієжиркомбінат» м Ізмаїл , з 2005 по 2007 роки.
У 2007 р. заснував свій бізнес ПП «Інтерпроект».
У 2008 році ПП «Інтерпроект» реформувався у багатофункціональну фірму ТОВ «Інтерпроект GmbH», яка виконує повний комплекс робіт від розробки ідеї проекту до будівництва «під ключ» та подальшого супроводу в процесі експлуатації.
Виконавчий та регіональний директор у Східній Європі
Асоціація "Дунайська соя"
«Дунайська Соя» є неприбутковою членською організацією, що зосереджена на розвитку сталого виробництва не-ГМ сої в Європі. Організація є власником стандартів сталого виробництва не-ГМ сої контрольованого походження, що підтверджують відсутність вирубки лісів та змін землекористування.
За останні два роки понад 1 млн тон сої в Україні було сертифіковано за стандартами Організації «Дунайська Соя», що означає більш сприятливі умови ведення бізнесу для фермерів та компаній. Під час війни «Дунайська Соя» підтримує фермерів в Україні шляхом компенсації витрат на закупівлю сертифікованого насіння не-ГМ сої, забезпечуючи збільшення врожаю та поліпшення технології виробництва, і таким чином сприяє протидії зміні клімату.
Володимир Пугачов має понад десятирічний досвід роботи над проектами з унікальними викликами для наукових установ, неурядових організацій, органів державної влади та міжнародних проектів. Має ступінь Ph.D. з економіки та є автором понад 30 наукових статей з питань сільського господарства, продовольчої безпеки та сталого розвитку.
Експерт аграрної та земельної політики, Київська школа економіки
Роман Нейтер займається дослідженнями та консультаціями в сфері аграрної та земельної політики, зокрема в рамках програми ЄС та Світового Банку “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, в рамках проекту UaFoodTrade – проекту сталої інтернаціоналізації наукових структур в Україні, за підтримки Німецького Федерального міністерства освіти та науки, проекту “Земля Незламності”, за підтримки USAID Агро.
Роман є ключовим автором серії публікацій з Швидкої оцінки втрат та потреб у відновленні в аграрному секторі (Rapid Damage and Needs Assessment), що виконуються за підтримки Світового банку.
Випускник спільної магістерської програми Київської школи економіки та Університету Х’юстона, 2017 рік. Аспірант університету Вагіненгена (Нідерланди).
Сфери досліджень Романа – ринок землі в Україні, земельні аукціони, оцінки потенціалу розвитку об’єднаних територіальних громад та оцінки збитків, втрат та потреб у реконструкції та відновленні сільського господарства України.
Голова Асоціації малих міст України
Спеціаліст з інвестицій та регіонального розвитку, керівник "Інвестиційного офісу Тернопільської області"
Аналітик логістичного сектору, УкрАгроКонсалт
Максим Харченко працює на аналітичних посадах в УкрАгроКонсалт з 2017 року. Основна діяльність пов’язана з аналізом ринку логістики в Чорноморському регіоні.
Є автором багатьох досліджень у сфері внутрішньої та зовнішньої логістики України. Також Максим фокусується на аналізі світового ринку зернових та олійних, відповідає за напрямок розвитку продукту “Vessel Lineups”.
Операційний директор Vitagro Group Company
Експерт з операційного управління агробізнесу , кризис – менеджменту , системного управління змінами. Досвід роботи понад 18 років, включає корпоративні фінанси , проектний менеджмент , операційне та стратегічне управління , таких організацій і бізнес груп як BNP Paribas Group , EastOne , Vitagro Group Company.
З 2015 року на керівних посадах Vitagro Group, зони відповідальності корпоративні фінанси , ефективність бізнесу , операційне і стратегічне управління. Vitagro Group Company – українська бізнес група представлена в агробізнесі Агрохолдинг Вітагро (рослинництво 85тис.га, свинарство – топ 3 виробників), будівництво цивільної і промислової інфраструктури , виробництво цегли ТМ Кератерм, виробництво і дистрибуція ЗЗР ТМ Байтон, аграрна переробка (біометан, етанол, переробка соняшника ОЕЗ).
Освіта – Вінницький державний аграрний університет, Бізнес Школа МІМ Київ Executive МВА/ Управління змінами , КМБШ Школа стратегічного архітектора.
Партнерка
AGA Partners
Ірина є визнаним експертом у сфері міжнародного арбітражу, міжнародної торгівлі та агробізнесу.
Ірина Мороз має унікальний досвід консультування клієнтів з усіх аспектів експортно-імпортних операцій та міжнародних вантажних перевезень. Великий досвід Ірини у вирішенні спорів включає складні комерційні арбітражі у найбільших арбітражних установах (ICC, SCC, LCIA), а також торговельні та морські спори в FOSFA, LMAA та RSA.
Cтарший юрист
AGA Partners
Павло спеціалізується на міжнародному комерційному арбітражі, міжнародній торгівлі та транскордонних спорах. Його досвід включає представництво інтересів клієнтів у арбітражах LCIA, LMAA, FOSFA, а також МКАС при ТПП України. Серед досягнень Павла – перемога в арбітражі FOSFA по позову на загальну суму 28.5 мільйонів доларів США.
Павло також відповідає за розробку модельних договорів найбільших компаній Чорноморського регіону.
Павло є спікером найвідомішого у світі подкасту про міжнародний комерційний арбітраж – “Tales of the Tribunal”.
Cтарший юрист
AGA Partners
Юрій Беденко спеціалізується з питань міжнародної торгівлі, комерційного та інвестиційного арбітражу.
Юрій регулярно консультує клієнтів з широкого кола питань міжнародної торгівлі, українського права та англійського договірного права. Юрій також надавав юридичні висновки стосовно ведення арбітражу в арбітражних інституціях LMAA, GAFTA, FOSFA, МКАС при ТПП України.
Товарний брокер
Prospex-Agro
Товарний брокер компанії Prospex-Agro, що займається торгівлею олійних культур у напрямку європейського ринку з основним акцентом на ріпак. Також займається зерновими культурами та охоплює ринки Близького Сходу та Північної Африки. Діана проводить дослідження ринку та займається основною аналітикою в компанії.
Товарний брокер
Prospex-Agro
Товарний брокер компанії Prospex-Agro. Працює на ринку олій та олійних культур з 2017 року. Основна сфера її інтересів — китайський напрямок, проте також є активним учасником торгівлі у країнах Близького Сходу та Північної Африки, а також у європейських напрямках. Основна мета Влади – тримати клієнтів в курсі останніх тенденцій ринку, а також робити взаємодію між Сторонами легкою та комфортною.
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом