Залізниця Угорщини попередньо погодила курсування вагонів із заміною візків
ЗАТ «Угорські державні залізниці» (МАV) попередньо погодило полігон курсування для трьох моделей українських вантажних вагонів із перестановкою їх на візки європейського зразка. Про це Rail.insider повідомили у департаменті комерційної роботи АТ «Укрзалізниця».
У відповіді на лист регіональної філії «Львівська залізниця» угорська сторона зазначає, що мова йде про три типи вагонів: піввагон, цистерну та зерновоз.
«ЗАТ «МАВ» розглянуло можливість проходження вказаних у вашому запиті вагонів моделей 12-141, 15-1443, 19-752. Вищезазначені відправки по мережі ЗАТ «МАВ» можуть йти між наступними прикордонними станціями: Чоп – Захонь/Батьово – Еперешке – Дебрецен – Нірабрань (держкордон з Румунією), Чоп – Захонь/Батьово – Еперешке – Мішкольц – Цеглед – Ференцварош – Дьор – Хедьешхалом (держкордон з Австрією), Чоп – Захонь/Батьово – Ференцварош – Дьор – Комаром (держкордон зі Словаччиною), Чоп – Захонь/Батьово – Еперешке – Мішкольц – Цеглед – Ференцварош – Дьор – Целдемелк Рендезо – Дьєкенеш (держкордон з Хорватією), Чоп – Захонь/Батьово – Еперешке – Мішкольц – Цеглед – Ференцварош – Дьор – Целдемелк Рендезо – Ерісентпетер (держкордон зі Словенією)», – зазначили в угорській компанії.
Крім того, у МАV додали, що «для розгляду прямування вагонів у порти Європи залізниці-відправнику необхідно запросити згоду на прямування негабаритних вантажів».
За словами заступника директора департаменту комерційної роботи АТ «Укрзалізниця» Валерія Ткачова, зацікавленим у транспортуванні по території Угорщини вантажів у власних вагонах із заміною візків необхідно звернутися до філії «Центр транспортної логістики» з проханням про узгодження курсування такого рухомого складу безпосередньо з угорською стороною.
В Укрзалізниці також додали, що подібні запити щодо узгодження полігону курсування українських вагонів із заміною візків та узгодження габаритних розмірів рухомого складу надіслані до перевізників та операторів залізничної інфраструктури інших сусідніх держав. Угорщина стала першою країною, яка офіційно надала відповідь щодо цього питання.
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом