Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію продовжили зростання у вівторок
Малайзійські ф’ючерси на пальмову олію продовжили зростання у вівторок, відігравши втрати з минулого тижня після того, як ринок пережив найглибше падіння за сім місяців через слабкий попит на фоні збільшення пропозиції в Індонезії.
Контракт на еталонну пальмову олію з постачанням у липні на біржі деривативів Bursa Malaysia виріс на 74 ринггіти, або 2,22%, до 3412 ринггітів (764,68 долара США) за тонну, перервавши шестиденне зниження.
На попередній сесії контракт досяг найнижчого рівня закриття з вересня.
Контракт виріс, щоб пристосуватися до динаміки цін на суміжних ринках під час довгих вихідних у День праці Малайзії. «Попит на пальмову олію постійно перебуває під тиском через ширший розпродаж м’яких олій», повідомляє Рейтер із посиланням на Sunvin Group.
Експорт пальмової олії з Малайзії у квітні впав на 18% порівняно з попереднім місяцем, повідомила сюрвеєрська компанія Intertek Testing Services. Інший сюрвеєр AmSpec Agri Malaysia повідомив, що експорт скоротився на 21%.
Індонезія заявила минулого тижня, що знизить обов’язковий поріг внутрішнього продажу для виробників пальмової олії до 300 000 тонн на місяць, починаючи з травня, хоча трейдери заявили, що невизначеність щодо політики залишається.
Ціни на соєву олію на товарній біржі Чикаго зросли на 0,8%. Біржа в Даляні було закрито у зв’язку з державним святом.
На пальмову олію впливають коливання цін на супутні олії, оскільки вони конкурують за частку на світовому ринку рослинних олій.
(1 долар = 4,4620 ринггітів)
Читайте також
Олійна промисловість. Світові лідери та стратегії в часи великих змін
Чорноморський та Дунайський регіони: ринки олійних культур та олій в умовах трансф...
Погодний фактор – не єдина причина, чому світ рухається до зниження цін на продово...
Сербія. Посуха принесе цього року надзвичайно високих збитків фермерам
На Польщу припадає половина експорту українського соєвого шроту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом